Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Samponok

A hajtövektől a hajvégekig erősíti a gyenge, törékeny hajat. A magas hatóanyag tartalmú bio alga és természetes agyag erőssé, rugalmassá és egészségesebbé teszi a hajszerkezetet. Az organikus algakivonat táplálja és hidratálja a hajat, miközben megvédi a környezeti hatásoktól. A bio agyag erősíti a hajtöveket és csökkenti a hajhullást.

BDIH által minősített natúrkozmetikum.

Odinnaf

2019. október 3.

Jó kis sampon, kevés is elég belőle és szépek az összetevői. Nekem csak az első használat után bírta tovább a hajam hajmosás nélkül, utána ismét beállt a 2 naponta mosásra. Praktikusabb lenne egy pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Holdsarlo

2019. augusztus 11.

Én is a vélemények alapján próbáltam ki, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mosás után nem esik össze a hajam, hanem lesz egy kis tartása és talán tényleg erősebb is egy kicsit...Az illata érdekes, de mosás után én nem nagyon érzem a hajamon. Jól habzik és könnyen ki lehet mosni. Ráadásul natúrkozmetikum, amiért még egy pluszpont járna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Demke

2019. július 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg. Az eddigi legjobb samponom. Nem viszket a fejbőröm tőle, egy kicsit sem szárítja ki, nem irritál. Ezt eddig teljesen egyik sampon sem tudta. A balzsamot még nem próbáltam, az maradt az előzőből, de mindenképpen beszerzem azt is. Nagyon jól habzik, imádom az illatát. Az erősítő és a hajhullás csökkentő hatását még nem tapasztaltam, de egyenlőre ez lesz a hosszútávú samponom, majd meglátom. mindenképpen jár az 5 csillag.
Ez az első terméket ettől a márkától, de ki fogom próbálni a többi termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Ez az első terméket ettől a márkától, de ki fogom próbálni a többi termékét is.

PDL201

2019. május 27.

Lenti vélemények alapján vettem és nagyon szeretem eddig. Frissitő illata van, jól habzik, jók az összetevői és nem viszket tőle a fejbőröm. Hátul a magyar leirást érdemes elolvasni vásárlás előtt, mert elölről nehezen különböztethető meg a balzsam és a sampon. Először sikerült megvennem a balzsamot 😀 a sampon helyett. Fel sem tűnt addig, amíg haza nem mentem és nekiálltam hajat mosni de nem habzott😀 Aztán megfordítottam a flakont és láttam hogy balzsam👍😕 Nem jártam rosszul mert balzsammal együtt valami csoda. Csoda puhává varázsolja a hajamat. Erősítő hatásáról még sajnos pár használat után nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Envie

2019. május 14.

Az alábbi vélemények alapján vettem meg ezt a sampont, (amit köszönök) és bevallom szkeptikus voltam. Nekem rengeteg hajam volt, ez volt az egyik nagy büszkeségem pár évvel ezelőttig, amíg egy hormonális probléma miatt ki nem hullott több, mint a fele. De lehet a 2/3 is. :-( Szóval azóta siratom, és próbálok mindent bevetni, hogy újra olyan szép és dúsnak tűnő hajkoronám legyen. Nyilván már soha nem lesz ugyanolyan, de igyekszem, és ehhez már sok hajsampont is kipróbáltam. Ahogy ezt is. És milyen jól tettem!!! Fontos volt, hogy natúrkozmetikum legyen, így még plusz egy érv amiért kipróbáltam. És bizony azt kell mondjam szuper ez a sampon. Érezhetően mintha erősítené és vastagítaná a hajszálakat, és valóban dúsabb hatást eredményez! Eddig négyszer mostam vele hajat, de ugyanolyan jól működik még most is, mint az első hajmosás után. Én úgy szoktam, hogy először mindig hajatmosok, és amíg megmosom a testem addig a hajamon hagyom állni a sampont, addig is dolgozik. No ezt már sok natúr/bio/organikus hajsamponnal eljátszottam, de eddig ennek volt a legjobb hatása a hajamra, és az elvárásnak amit támasztottam egy hajsampon felé az én esetemben eddig ez tudott a legjobban megfelelni. Úgyhogy biztos újravevős, nagyon örülök, hogy rátaláltam! És nem mellékesen ár-arány értékben sokkal jobban megéri az árát, mert bizony volt, hogy 3-5000 ft-ért próbáltam ki organikus hajsamponokat és sajnos nem tudták hozni ezt a szintet.
Egyetlen negatívumot tudnék viszont említeni, amin jó lenne ha változtatnának, mégpedig a flakon. Le kell tekerni a fekete kupakot és utána egy nagy, legálább 1, de lehet 1,5 cm átmérőjű lyuk tátong előttünk, amin kijön ugye a sampon. Csak hát egy ekkora lyukon nem könnyű ám keveset kinyomni, és engem nagyon zavar, hogy bárhogy is egyensúlyoztam, mindig picit több anyag jött ki, mint szerettem volna. Szóval nekem ez a kupakletekergetés és nagy lyuk nem tetszik. Elég lenne egy sok tubusnál tapasztalt 2-3 mm-es lyuk is, akkor talán nem fogyna ilyen gyorsan és nem lenne pazarlós érzésem. De taktikát váltok és megoldom máshogy, majd a tenyeremből pakolom egy nyomásból, csak hát akkorisnah...
Ettől függetlenül a sampont imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Ettől függetlenül a sampont imádom!!!

Kriszti1976

2019. április 12.

Több éve keresek olyan sampont ami a problémás, érzékeny fejbőrre és a vékony kezelhetetlen lapos hajra is jó.
Hát végre megtaláltam...fantasztikus ez a sampon.
A kétnaponta zsírosodó vékony hajam mosását kitoltam 2 nappal. Erősíti, fényessé, puhává, és dússá teszi. A balzsamjával használom amiből több kell mert jól beszívja, ezért ápolja gondolom hatékonyan. Szóval tényleg a csoda kategória. Ár érték arányban verhetetlen. Csak a parfüm van benne ami zavaró de sebaj. Újra veszem, talán mást már nem is fogok kipróbálni.
Köszönöm, hogy rád találtam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Hát végre megtaláltam...fantasztikus ez a sampon.
Köszönöm, hogy rád találtam:)

juhaszregina

2019. március 14.

Elhasználtam egy flakonnal, elégedett vagyok vele. Jól habzik, finom az illata, nekem nem viszketett tőle a fejbőröm. Ugyanúgy 3 naponta kellett hajat mosnom, mint más sampon esetében. A balzsammal együtt használtam, rövid a hajam, így legalább 4 hónapra elég volt. Fényes és puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Fenne

2019. február 4.

A balzsammal használom,nagyon jó a henázott hajamra, lassan fogy,jól habzik. Én nagyon szeretem, ki tudtam vele tolni a hajmosást +2 nappal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

mihrek

2018. szeptember 30.

Még nem sokszor próbáltam, de eddig nagyon tetszik :) Az illata elég semleges, de nem baj. Viszont remélem, hosszútávon is egyre inkább érezhető lesz az erősítő hatása. Most az első pár hajmosás alkalmával már bizonyított :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Jennie

2018. szeptember 18.

Két hete használom ezt a sampont eddig teljesen megvagyok vele elégedve. Könnyű vele hajat mosni, jól habzik.
A balzsamjával együtt használom így a hajam könnyen kezelhető és puha lesz tőle, nem zsírosodik hamarabb, az illata nem a legeslegjobb(nem mondanám hogy büdös inkább csak olyan különleges) de nem marad meg a hajban annyira hogy érezhető legyen. :)
Körülbelül 1 éve használok natúr samponokat elég sokfélét kipróbáltam már de ez nagyon jónak ígérkezik eddig és ár érték arányban is nagyon jó, nekem jobban bevált eddig mint néhány 4-5ezer forintos natúr sampon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bentonite 0 0