Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Samponok

A hajtövektől a hajvégekig erősíti a gyenge, törékeny hajat. A magas hatóanyag tartalmú bio alga és természetes agyag erőssé, rugalmassá és egészségesebbé teszi a hajszerkezetet. Az organikus algakivonat táplálja és hidratálja a hajat, miközben megvédi a környezeti hatásoktól. A bio agyag erősíti a hajtöveket és csökkenti a hajhullást.

BDIH által minősített natúrkozmetikum.

Ridosama

2020. július 9.

Először beszéljünk a pozitívumokról. Szép,igényes, természetességre utaló palackja van. Állandóan viszkető fejbőrre/hajra vettem. Bár nem szüntette meg teljesen a viszketést már nem viszket folyton. Selymes állagú lesz tőle a hajam (nem úgy mint az eddigi samponoktól hogy még az ujjam is elakad a hajamban olyan durva a hatásuk kedves Head & Shoulders). A szaga nekem közömbös, gondolom akik panaszkodnak az illatára ők nem szeretik az természetes növényekből álló dolgokat. Ha jellemeznem kell ez egy az átlagnál jobb sampon (a Head & Shoulders, a Schwarzkopf és a L'Oreal márkáknál lényegesen jobb.)

Most pedig jöjjenek a negatívumok. Olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás. Még 5000ft se volt együttesen a balzsamjával együtt ami miatt kicsit aggódtam mivel máshol majdnem egy sampon kerül 5000ft-ba. Beültem a kádba aztán megfogtam a tetejét. Valami gáz van! Miért nem lehet felpattintani. Mi??? Csavarni kell? Hmm... oké... csavarom, csavarom, csavarom... még mindig nem jött le. Tovább csavarom és egyszer csak lejött. :D Végre! Ekkor megfogom a palackot és megnyomom mint a többi sampon palackot. Nem jön belőle az anyag, nem is nyomódik be. Mi van már megint??? Áhá értem! Nyomni kell mint szülés alatt álló nő a gyereket. Igen ám... csak ha túl erősen nyomod meg ömleni kezd, ha gyengén akkor meg nem jön. De ne hidd azt hogy ez szívás... a samponnal még aránylag könnyű "bánni", a balzsam az igazi kihívás! :D Ott tényleg vagy semmi se jön vagy minden. :D Arról már ne is beszéljünk hogy amikor kinyomod a sampont vagy a balzsamot a jobb kezeddel a palackot szorítva a bal kezedbe és bal kezed hüvelyk és mutatóujjával vissza akarod csavarni rá a kupakot akkor az bizony nem kevés idő és ha nem vagy résen akkor a sampon vagy balzsam ami még mindig ott van a bal kezedben kifolyik egyenesen a fürdővízbe vagy az öledbe...

Mivel az 5 csillag a csodaszer kategória így a 4 csillag megfelel a jónak de mivel olyan *** a palackja így csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Vanda1996

2020. június 14.

Nagyon reménykedtem benne és hát jó is meg nem is . A hajamat puhának érztem az elején de pár mosás után megváltozott. Nem rossz de nem is az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Dodi95

2020. június 3.

Na ez az a sampon amit soha nem fogok egynél többször kipróbálni, borzalmas volt. Már eleve az illata sem tetszett (nem tudtam élőben megszagolni, mert neten rendeltem), de amikor először kipróbáltam a hajam öblítés után szörnyű állagú lett, összetapadtak hatalmas csomókba a hajszálaim, pedig ilyen bajom sosem volt szerencsére, könnyen kifésülhető a hajam. Egyáltalán nem tudom ajánlani ezt a sampont sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Kremcica

2020. június 3.

Annyira szerettem volna ezt kipróbálni hogy miután egyszer félrenyúltam és a balzsamját vettem meg (ami nagyon nem vált be) visszamentem ezért. Konkrétan úgy jártam mint PDL201. :) Korábban már volt a márkától samponom (a pumpás fajtából) és egész jó volt emiatt is kapott bizalmat. A flakonja jól néz ki, de belül nincs szűkítő, dönteni kell a sampont ami könnyen meglódulhat a textúrája miatt. Az illata kellemes, kevésbé erőteljes mint a balzsamjáé. Sajnos nekem nem vált be. Zsírosít és míg tiszta a hajam se látom olyan hűha de szépnek mint más samponokkal. Pedig elvileg célközönség vagyok: problémás, zsírosodó fejbőr, vékonyszálú haj. De mégsem jó. Elhasználom mert bajt nem csinál, de túl sok hasznot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

szofka77

2020. május 23.

Nekem dusitotta a hajam, es nem zsirosodik ugy a hajam..elege dus haju vagyok, mediterran szarmazasom miatt, de pl anyukamnak akinek gyenge haja van es keves, neki nem lett jo...ennek az osszetevoi miatt adok csak egy csillaggal kevesebbet, az alkohol miatt esetleg edp..de egyebkent jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Hajnal02

2020. május 7.

Elhasználtam belőle még régebben két flakont.
Az elsőnél még egész jól működött, bár hajat mosnom ugyanúgy kellett 3 naponta. De a második flakonnál már annyira kiszárította a fejbőrömet, hogy vihar gyorsan újra zsírosodott a hajtövem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Elhasználtam belőle még régebben két flakont.

mkdorina

2020. április 22.

Örültem volna, ha beválik a szuper ára és beszerezhetősége miatt, de nem így lett. Natur sampont kerestem Natura siberica helyett, egy olcsóbb kategóriában. Nagyon érzékeny a fejbőröm, gondoltam teszek egy próbát az itt olvasott pozitív vélemények miatt. Az első mosás után hihetetlen puha volt a hajam, úgy megörültem. A következő néhány mosást követően már nemhogy puha nem volt a hajam, de könnyebben zsírosodott, a fejbőröm allergiás lett, kipöttyösödött/kisebesedett. Túl szép volt, hogy igaz legyen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

vyllam95

2020. február 17.

Csodálkozom hogy annyira nincs felkapva ez a kis sampon. Nálam eddig nagy sikere van. Könnyű kezelni, jól habzik és nekem az adagolással sincs már problémám. Vettem már korábban tusfürdőt is a márkától, így csak le vettem az üres tubusról a pumpát és átraktam erre a samponra. Bár mondjuk nem értem hogy ez miért nem így volt alapból? Amúgy az összetevői is jók, csak az a fránya parfum...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Odinnaf

2019. október 3.

Jó kis sampon, kevés is elég belőle és szépek az összetevői. Nekem csak az első használat után bírta tovább a hajam hajmosás nélkül, utána ismét beállt a 2 naponta mosásra. Praktikusabb lenne egy pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Holdsarlo

2019. augusztus 11.

Én is a vélemények alapján próbáltam ki, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mosás után nem esik össze a hajam, hanem lesz egy kis tartása és talán tényleg erősebb is egy kicsit...Az illata érdekes, de mosás után én nem nagyon érzem a hajamon. Jól habzik és könnyen ki lehet mosni. Ráadásul natúrkozmetikum, amiért még egy pluszpont járna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bentonite 0 0