Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Tusfürdők

Egészségtől sugárzó selymes bőr

Bio makadámia olaja és vitaminjai táplálják és hidratálják, bio avokádóolaj puhává varázsolja a bőrt, és visszaállítja természetes egyensúlyát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Azurill

2021. július 16.

Egyelőre ez életem tusfürdője.
A mennyiség egy hónapra elég, szivaccsal jól habzik(anélkül nem próbáltam) és fürdés után nem igényel extra ápolást sem a bőröm.
Ez volt az első tusfürdő amit próbáltam a márkától, másodiknak másik típust választottam, de az is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Egyelőre ez életem tusfürdője.

Indira

2021. április 19.

Nagyon szeretem: nem szárít, kellemes, természetes illata van, és a zselés állaga is szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

EugeniaBlue

2020. szeptember 14.

Kellemes illat, jó habzás és tisztítás, nem kell sok belőle, s ráadásul még nem is szárít. Ez a második tusfürdőm a márkától, de biztos kipróbálom a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

betti86

2020. augusztus 11.

Nagyon szuper ez a tusfürdő az érzékeny bőrömre. Egyáltalán nem szárít, jól hidratál és még az illatát is szeretem. Amióta ezt használom sokkal ritkábban van szükségem testápolóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

kalmareszter76

2018. december 1.

Kellemes illatú, jó állagú tusi. Nem szarítja a bőrömet, sőt! Tetszik a pumpás adagolója. Viszonylag sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.