Organic Shop Marokkó Hercegnője Regeneráló Sampon Bio Olívaolaj és Narancsvirág Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Samponok

Feltölti és mélyen táplálja a száraz, töredezett hajat. A bio olívaolaj és bio narancsvirág kivonatok különleges kombinációja hihetetlen szépséget kölcsönöz a hajnak. A vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó természetes összetevők védelmet nyújtanak, táplálják és regenerálják a hajszerkezetet.

BDIH által minősített natúrkozmetikum.

sziluetta

2020. június 12.

Kíváncsiságból vettem meg, eddig 2x mostam vele hajat, és többet nem fogok. Használtam már néhány szilikonmentes sampont, de egyik se tette még ennyire tönkre a hajamat. Kezelhetetlen, száraz seprős végű lett tőle, egyáltalán nem fénylik és bármilyen balzsamot/pakolást kenek rá gubancolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Horvathangelika1

2018. szeptember 27.

Én imadom az illatat,az allagat es,hogy csikorgosra tisztitja a hajam :) alapbol nagyon torik a vege,ezzel sincs maskepp.
2naponta mosomba hajam,mert mindig azt szeretem ha friss,csillogom
Apropo,ettol termeszetesen csillog mint a fene

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

2naponta mosomba hajam,mert mindig azt szeretem ha friss,csillogom
Apropo,ettol termeszetesen csillog mint a fene