Organic Shop Mediterrán Mogyoró Bőrerősítő Testvaj Bio Sheavaj és Mogyoró Kivonattal

Organic Shop

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A finom textúrájú, kényeztető SPA jellegű ápolás a bőrnek. A természetes összetevőket tartalmazó formula selymes puhaságot és rugalmasságot nyújt. A bio Shea vaj javítja a bőr tónusát és serkenti a bőr regenerálódását. A mogyoróolaj hidratál, míg a bio narancsolaj természetes rugalmasságot biztosít.

Elkofen

2020. november 4.

Akciósan alig 3 ezer forintért vettem a Müllerben. Ez a nagy kiszerelés megért nekem ennyit. Az üvege tetszetős, de nem praktikus. Később viszont újrahasznosító. A krémet a testem szárazabb részeire és kézkrémnek is használom. Sokáig kitart majd erre a célra. Az összetevői nagyon barátiak. A krém sűrű, de jól beszívódik és kiválóan táplál. Kellemes mogyorókrém illata van, ami nem tolakodó és amúgy elég hamar elillan. Szerintem remek testvaj a hideg időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 4.

dorqaap

2019. május 17.

Ajándékba kaptam. Tetszik az üveg kiszerelés, bár nem praktikus a krém felhasználása szempontjából. De az üveget lehet újrahasznosítani. Az illata kellemes, nem túlzás. A krém maga sűrű, kevés is elég belőle. Felkenve kicsit hűsítő érzést ad. Szerintem nincs semmi extra hatása. Elhasználom, de nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil