Organic Shop

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

A bio citromfűolajjal és természetes cukorral készült gyengéd testradír tisztítja és kisimítja a bőrt, csodásan finommá varázsolva azt.

grwmbeauty

2024. április 21.

annyira szeretem az illatát, és a hatását, hogy naponta tudnám használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

annyira szeretem az illatát, és a hatását, hogy naponta tudnám használni.

FLili2

2024. február 20.

Nagyon jó illatú és kissé krémes állagú. Simává varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 20.

Nagyon jó illatú és kissé krémes állagú. Simává varázsolja a bőröm.

gittus0924

2023. szeptember 15.

korabban is hasznaltam mar a marka testradirjait es ezzel is meg voltam elégedve. kellemes ez a citrusos illat, illetve gyengéden, de hatékonyan radiroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

roseanne

2023. augusztus 7.

Szeretem a citrusos illatokat, ezért választottam ezt a verziót. A tégelyből könnyen "kimarkolható" a megfelelő mennyiség, szépen, olvadósan szétdörzsölhető a bőrön. Az eredmény pedig finom, puha bőr. Lassan fogy nálam, mert nem vagyok egy nagy radírozós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

agika95

2022. december 10.

Korábban a csokis verzióját próbáltam már, az is bevált, ezt az illata miatt vettem. Ritkán jut eszembe, hogy használjam. Szépen megtisztítja a bőrt az elhalt hámsejtektől, néha az orromon is használom (tudom, nem lenne szabad), ha nagyon miteszeresnek látom, vagy ha megfázáskor hámlik az orrom.
Több is, mint amire vásárláskor számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 10.

Több is, mint amire vásárláskor számítottam.

Zettie

2022. november 3.

Kellemes tisztitó. Már sajnos nem igazán akarok használni fizikai hámlasztót, de ez még a jobbik fajta, mert cukor van benne és elolvad használat közben. Jó illata van és nagyon sokáig elég. Majd elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

avalora

2022. november 1.

Ez a kedvenc testradírom az Organic Shop-tól. Hatékony, a szemcsék nem sértik a bőrt. Semmi mástól nem lesz ennyire puha a bőröm. Sokáig kitart, ár-érték arányban nagyon jó. És hát az illata az egyszerűen fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 1.

alice33

2022. szeptember 29.

Rendszerint használok testradírt, ez az egyik kedvence. Az illata is nagyon szuper. Az állaga egészen sűrű. Nem okoz kellemetlen sérülést a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

kboglarka

2022. szeptember 29.

Én is ajándékba kaptam, ez volt az első testradírom. Összességében szerettem, frissítő illata volt, egész sokáig elég és tényleg érezhető volt a különbség a használata után, sokkal selymesebb lett tőle a bőröm. Habár egész nagyok benne a szemcsék, sosem okozott problémát vagy irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

anami

2022. február 27.

Ajándékba kaptam, volt már másik illatban is. Én alapvetően lusta vagyok a testradírozáshoz, de az első alkalom után annyira beleszerettem az illatába, a hatásába-bársonyosan puha lett a bőröm-hogy rendszeres használóvá váltam. Csodálatos illata van! Mindenkinek ajánlom és meglepinek is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 27.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.