Organic Shop

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

A bio citromfűolajjal és természetes cukorral készült gyengéd testradír tisztítja és kisimítja a bőrt, csodásan finommá varázsolva azt.

racheldawes

2021. szeptember 14.

Ez a testradír már az ötödik, amit kipróbáltam a márkától, most sem csalódtam. Kíméletesen radírozza a bőrt, a nagyobb szemcsék ellenére sem érzem azt, hogy durva lenne. Irritációt sem okozott, és puhává varázsolta a bőrömet, illetve hidratálta a szárazabb részeket. Az illata pedig nagyon kellemes, a nyári melegben igazán frissítő élmény volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Kremcica

2021. szeptember 9.

Isteni illata van, mint a citromos-lime fagyi. Nyárra talán az összes OS-os cukros radír közül ez a legjobb, mert hatásában mind ugyanaz csak illatban mások ez pedig kifejezetten frissítő. Bár durvának tűnik, de nem karcolja a bőrömet nem irritálja a legkevésbé sem. Sőt amíg a cukor lepucolja addig a shea vaj hidratálja a bőrömet utána pedig bababőr. A csomagolással még mindig nem vagyok kibékülve, könnyen belemegy a víz, de legalább könnyen szelektív szemetesbe gyűjthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

p.evi

2021. augusztus 24.

Imádom az illatát, nagyon citrusos, frisítő. Nagy szemcsék vannak benne, így erősen radíroz és nagyon puha lesz tőle a bőr. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

k.boglarka

2021. augusztus 5.

Kellemes az illata jól radíroz, nem irritál és puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Kellemes az illata jól radíroz, nem irritál és puha lesz utána a bőröm.

MEra

2021. július 24.

Imádom az illatát,citrusos,erős,frissítő.Az állaga nagyon sűrű ,ami szintén plusz pont az az hogy a szemcsék sokáig maradnak,szinte lemosásig,ahogy kezdjük felkenni egyre nehezebb kőrözni vele,szinte rátapad a bőrre így nagyon jó vele radírozni! A bőröm ezután sima és puha,az illata hosszantartó :)) Ajánlom mindenképp!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

HexenDAB

2021. július 24.

A testradír állaga egészen sűrű, a szemcsék enne pedig nagyobbak, mint amikkel eddig találkoztam. Vizes testfelületre kenve sem tűnik el az anyag, sűrű marad és nagyon jól radíroz. Az illata kellemes, nem túlzóan erős, de azért határozott.
A végeredmény pedig nagyon puha bőr. Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 24.

A végeredmény pedig nagyon puha bőr. Mindenképpen újra veszem.

blllm

2021. július 13.

Nagyon imádtam, isteni az illata és tényleg nagyon frissítő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Nagyon imádtam, isteni az illata és tényleg nagyon frissítő.

Viki123456

2021. július 11.

Nagyon jól működik. Szuper frissítő illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Nagyon jól működik. Szuper frissítő illata van.

Kuma

2021. június 23.

Eddig egy Avonos testradírt használtam és azt hittem annál nem tudok jobbat találni. Tévedtem. Elsőre kicsit durvának éreztem a szemcséket és furcsa volt az állaga, azt hittem el sem fogom használni, de örülök hogy kitartottam. Nagyon jól teszi a dolgát. Már többször újra vettem és több illatát kipróbáltam, de nekem ez tetszik a legjobban. Nem régen újra vettem a korábbi testradíromat próba képen, de ez rögtön visszakívánkozott a fürdőszobámba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

doricka

2021. június 13.

Imádom a frissítő citromos illatát, elég durvák viszont a szemcséi, így én csak ritkábban használom, de nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 13.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.