Organic Shop

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Kategória:   Testápolás

A bio citromfűolajjal és természetes cukorral készült gyengéd testradír tisztítja és kisimítja a bőrt, csodásan finommá varázsolva azt.

hugsandcups

2020. augusztus 4.

Imádom az illatát. Kicsit durvábbak a szemcséi, mint az előző bőrradíromnak (Loccitane - nálam még mindig ez a nyerő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

SminkesAnyuci

2020. június 22.

A kenyai mangós után a második testradírom ez a márkàtól. A kenyainák durvább szemcséjű, így kevésbé masszírozom vele magam. Tetszik benne hogy tápláló, sokszor testápoló sem kell fürdés után ha hagyom picit magamon mintegy pakolást. Az arcomra is szeretem, úgy érzem azt is feltölti. Nyárra olyan üdítően friss ez a ctromfüves illat, mintha elvesznék egy pohárka mojitoban. Szívesen kipróbálok egy harmadikat is a márkától
Mostanában csak ilyen vegán cuccokat kenek magamra és kivirult mindenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Mostanában csak ilyen vegán cuccokat kenek magamra és kivirult mindenem.

narancsdzsem

2020. június 2.

Nagyon felfrissít,megszerettem! Nehezebben kenhető,mert kemény és nagy szemcsés,de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

szofka77

2020. május 23.

Szerettem, tette a dolgat, de sajnos az osszetevoi kozt nem tetszik sem az alkohol sem a szinezek...bar ennyi aron mit vartam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

csomoviki

2020. május 12.

Nagyon szeretem a márka termékeit. Nagyon finom citromos illata van de nem tolakodóan. A cukor szemek dörzsölés után a vízben feloldódnak amit külön szeretek, mert a többi (nem cukros) testdörzsivel ellentétben használat után végre nem karcolja szét a tomporom a kádban. A másik kedvenc a mangós, de ezután a kettő után a többi fajtát is tuti kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

SzkcsB

2020. május 11.

Erős citromos illat és pozitív értelemben ragacsos állag. Olyan puha utána bőröm, mint egy kisbabának :3
A szemcsék nagyságát közepesnek mondanám, de erre is lehetett számítani egy cukros radírnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

CzFru

2020. május 9.

Imádom! Sokáig elég ( februárban vettem, ketten használjuk, kicsi kell belőle, mert tartalmas és még egy adagnyi van az alján) , jól radíroz, de nem bántja a bőrömet, sőt utána testápoló sem kell annyira puhává teszi a bőrt. Az sem mellékes, hogy olyan isteni illatot áraszt, hogy szívem szerint mindennap azt használnám, vagy kinyitva hagynám, hogy az egész fürdőszobában terjenghessen ez a csodás illat. Biztos újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

superultra

2020. február 25.

Tök véletlenül akadtam erre a dm-ben és wow! Imádom az illatát is. Csak azért várom, hogy elfogyjon, hogy kipróbálhassam a többi fajtát is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

banhegyireka

2020. január 11.

Egyszerűen tökéletes! Hetente radírozom vele a testem, nagyon jó illata van és nem szárítja a bőröm. Az arcomat is ezzel szoktam óvatosan gyengéden radírozni ott is tökéletes munkát végez. Ár érték arányban is kiváló jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Demke

2020. január 8.

Az egyik legjobb amit eddig használtam. Kellemes az illata, jól radíroz, a szemcsék megmaradnak nem olvadnak el. Egész testre és arcra is használom. Ki fogom próbálni a többi fajtáját is. Örülök, hogy rátaláltam erre a márkára, egyenlőre még az árak is nagyon barátságosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 8.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.