Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A nyugalom, a béke és csend élménye. Provanszi bio levendula kivonatot tartalmaz, nyugtatja az elmét és segíthet ellazulni. A bio nőszirom hidratálja, puhává és selymessé varászolja a bőrt, a hozzáadott E vitamin javítja tónusát. Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

Kriszti1976

2019. április 12.

Kellemes az illata tényleg levendula kivonat van benne. Nem szárít inkább selymesít, és jól tisztít.
Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Ajánlom!

lolkabolka

2018. augusztus 8.

Ár érték arány megfelelő. Kellemes illat, jól tisztít, nyaralásra vettem. Elégedett vagyok vele, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>