Organic Shop

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. november 30.

Kategória:   Samponok

Ez a sampon multifunkcionális hatású keveréke a bio avokádónak és a méznek, ezáltal segít visszahozni a haj életerejét.

• A bio méz folyékony arany, tele vitaminokkal amelyek visszaállítják az élettelen haj fényét, és segítenek kontrollálni rakoncátlan fürtöket.
  • A bio avokádó nagyon gazdag hatóanyagokban, megerősíti, puhává teszi a kiszáradt hajat, és elősegíti a növekedését.

maggiess

2019. július 18.

A Müllerben szereztem be a terméket. Nem bántam meg, ez az első natúr sampon, ami tényleg bevált nekem. Jól habzik, kis mennyiség is elég belőle, alaposan tisztít.Praktikus a pumpás kiszerelés. Az illata nem avokádóra és nem is mézre emlékeztet, de nekem nagyon bejön. A hozzá tartozó kondit is megvettem, szerintem együtt szuper páros. Ha elfogy, kipróbálok egy másik illatot is a márkától, mert azokra is kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Antioxidánsok: Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Hidratálók: Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin