Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Samponok

Könnyed volumen a vékonyszálú, tartás nélküli hajnak. A bio borágó olaj és szantálfa kivonatok egyedi kombinációja valódi dús hatást, légies könnyedséget és ragyogást nyújt a hajnak.

BDIH által minősített natúrkozmetikum.

szucsnikky

2019. március 27.

Nem egy csodasampon, de szépen teszi a dolgát, jól tisztít, nem gubancolódik utána a hajam. Nagyon lelapuló és könnyen zsírosodó a hajam, 1 nappal ki tudtam tolni vele a hajmosást. A flakon tényleg nem túl praktikus, remélem, azon hamarosan változtatnak majd valamit. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Horvathangelika1

2018. szeptember 27.

Levágattam a hajamból 20 cm-t körülbelül. Untam,hogy lapos. Mivel az olivás sampon jó volt,úgy döntöttem megveszem ezt. Az ára számomra nagyon jó,a csomagolása tetszik,de a flakon nem túl praktikus. A márka tusfürdője pumpálós,ráraktam azt a pumpát,felhigítottam vízzel a fele sampont(így 2 flakon sanponom van!!!) Tettem bele olajoka t (olíva,mandula,ricinus) és ezzel mosom 2 naponta. Masszírozom kb 3 percig (akinek van hozzá kedve tovább is) majd leöblítem. Ez egy jó hajnövesztő módszer.
Nem lapul a fejemre a hajam se másnap,se harmad nap,mondjuk ilyenkor már megmosom. Újra nem veszem egyelőre,mert szeretek kísérletezni,a márka összes samponját-tusfürdőjét ki szeretném próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

rekashce

2018. január 13.

Annak örülök, hogy viszonylag olcsó termék. Ezért is és az igényes arculat miatt is szimpatikus a márka, biztosan kipróbálom több termékét.
Most fog lassan elfogyni az első tubus ebből a samponból, de nem veszem újra. Sajnos nem érte el a várt hatást, másnapra már elég lapos a hajtövem mindig. A használatával nincsen gond, megfelelően habzik, szépen tisztít, de extra fényt nem ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil