Organic Shop

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Samponok

Ez a tartalmas sampon segít helyrehozni a sérült hajat, vitalitást és ragyogást kölcsönöz neki, élettelivé teszi azt.

• Bio marokkói argánolaj tele antioxidánssal, nélkülözhetetlen zsírsavakkal és E vitaminnal, mely növeli a rugalmasságot, helyreállítja a fénytelen, élettelen hajat.
  • Bio amlakivonat mélyen kondicionál, kivételesen fénylővé téve a hajat.

Vegán.

Nocturama

2020. szeptember 10.

Nekem sem...
Ez a pumpás kiszerelés nagyon nem jó, hiába nyomtam, semmi nem jött belőle, úgyhogy öntögettem, ami viszont macerás.
Az illata jó, de von egy ragacsos réteget a hajra, ami miatt nincs meg a frissen mosott érzés. Másnap már zsíros hatású volt a hajam, pedig igyekszem heti két alkalomra csökkenteni a hajmosást. Ezzel sajnos nem lehet, nem ajánlom. Csak az illata miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Nekem sem...

nusmanna

2020. május 28.

Nagyon nem. Egyáltalán nem habzik, nehezen tisztítja a hajat, utána gyorsan zsírosodik. nem nem nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

varevi0606

2020. április 13.

Nekem sajnos nem vált be. Mivel nagyon nehezen habzik fel, rengeteg kell belőle a fejbőrömre. Talán emiatt is lapul le és zsírosodik be a hajam a mosás utáni 2. napra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Brigimania08

2020. február 21.

Fényes lesz tőle és egészséges a haj. A negatívum annyi benne hogy nehezen habzik fel így többször át kell mosnom a hosszú hajamat. Így hamarabb is fogy. Egy próbát megér, újravenni nemfogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

holdmacska

2020. január 31.

Ez a sampon (a balzsammal együtt) a hajamnak nagyon jó. Fényes lesz tőle, puha és egészséges kinézetű. Viszont a fejbőröm viszket tőle. Próbálgattam egy darabig, de szörnyű, hogy vakaródzom, mint egy bolhás kutya....kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

nkriszti98

2019. május 31.

Csak azért mertem megvenni így vélemények nélkül, mivel a kondicionálóját nagyon szeretem. Abszolút pozitív csalódás nekem, szépen hidratálja a hajat és fényes lesz, illetve ami nekem még nagy pozitívum, hogy hajmosás után nem nézek ki tőle úgy, mint egy oroszlán. Egy csillagot viszont le kell vonnom, mert ha túl sok samponnal mosok hajat, akkor mintha nem lehetne rendesen kimosni és lelapul a hajam, de összességében szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Glycerin