Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. október 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Éjszakai krém természetes összetevőkkel, pl: shea vajjal, aloe verával, zöld teával, kamillával és glicerinnel táplálja, kényezteti, hidratálja a bőrt alvás közben. Érzékeny bőrön is tesztelt. Parfümmentes.

agi.greendaygirl

2012. május 4.

nagyon tetszett ez a termék, hogy természetes összetevőkből van, és ahhoz képest eléggé olcsó ( 2600,-) úgyhogy rendeltem egyet a parfummania.hu-ról. még csak egyszer használtam, de tényleg szebbenk éreztem reggel az arcomat, puha volt, hidratált. Jó érzés hogy az INCI listán nincs egyetlen piros pötty sem, sárga is csak 3 :)) ajánlom!

update: egy kevesebb mint 6 órás alvás nem elég a teljes hatás kifejtéséhez, reggel még éreztem, hogy nem egészen szívódott be, kicsi még maradt a bőr felszínén

sajnos le kell vonnom tőle, mert bár valóban jól hidratál, a benne levő kakaóvaj és kókusz miatt mitesszeres lettem, sajnos hajlamom van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract