Organix

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tofifi11, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ez az értékes marokkói argán olaj formula azonnal segít csökkenteni a töredezett hajvégeket, elősegítve a bársonyos, egyenes hajat mialatt visszaadja a haj selymességét, simaságát és fényét. A hajmosás utan, törölköző száraz hajra kell rápermetezni.

trubones

2020. május 12.

Csodás fényt ad a hajamnak, sokkal szebb lesz a száraz hajvég. 👌😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Csodás fényt ad a hajamnak, sokkal szebb lesz a száraz hajvég. 👌😊

hayleygates

2020. március 2.

Nekem nagyon bevált. Szárazon használom a hajvégeimre, jól hidratál. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Nekem nagyon bevált. Szárazon használom a hajvégeimre, jól hidratál. Újravevős.

Rumina

2018. június 24.

Nagyon kellemes az illata de más hatást nem igazán látok. A Helia-d-s töredék áron jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

mreni876

2018. április 30.

Meg vagyok lepődve, hogy mennyi jó véleményt látok, de sajnos én lerontom az értékelését. Volt egy bevált hajvégápolóm, de gondoltam váltok. Először tetszett a kiszerelése, de rá kellett jönnöm, ez az én hosszú hajamra nem túl gazdaságos. Pár alkalom és már a fele hiányzik. Mivel ezt ugye fújni kell a hajra, így tapasztalotom szerint pazarlás, kivel hullik belőle mindenhova. Nekem jobban beválik, amit a tenyeremből viszek fel közvetlenül. Az ára húzós, én megbántam, hogy kiadtam érte ennyit. Hiszen, nem ápolja a hajamat egyáltalán. Pikkpakk beszívja és ugyanúgy kiált az olajért. A hajam ugyanolyan állapotú tőle, mintha nem használnék semmit. Muszájból elhasználtam, ha már kidobtam érte ennyit, de én nem venném újra. NEM MONDOM AZT, HOGY EZ EGY ROSSZ TERMÉK, egyszerűen nekem személyszerint nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

pixiee

2018. március 26.

Lányok! ez egy csoda! nem hittem hogy bármiben is segít majd (annyi hajápolót kipróbáltam már aminek a 95%-a semmit sem csinált, hogy lassan minden reményem elveszik a hajáplási cuccokkal szemben :( ), de a legelső használatkor olyan szép, fényes és puha lett tőle a hajam hogy egész nap simogattam, mert kb. fodrász után szokott ilyen érzésem lenni csak. Nekem nagyon seprűs, szálkás a hajam vége, szóval van mit megszépítenie, abszolút nem zsírosít szerintem, plusz nem ragad sem kifújáskor sem utána. Én bátran ajánlom :) remélem másnak is használ majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

szivi81

2018. február 16.

1 hónapja használom, és szeretem! A boltban valahogy intenzivebb volt az illata, mint otthon szagolgatva és a hajamon kb 2 perc után elillan. Nem lesz zsíros/matt/tapadós tőle a hajam, eddig 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

hdori23

2017. szeptember 16.

Tavaly kint dolgoztam Amerikában akkor bukkantam rá nevetségesen olcsón (900 ft) rögtön vettem kettőt. Én imádom, nedves hajra és szárazra is szoktam fújni,puhává és fényessé teszi a hajam,az illatát pedig imádom! Sajnos a Müllerben ennek a háromszorosába kerül de lehet beszerzem mert nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

EmmaHeather

2017. április 12.

Jó kis terméknek tűnik. Tegnap használtam először. Egyáltalán nem olajos-ragacsos finisű lett a hajam, ergo szép, sima,gubancmentes lett. Az összetevői nem túl szépek, de adok neki egy esélyt, mert eddig semmi negatív dolgok nem tűnt fel,csak a "jótékony" hatásai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Audreeey

2016. szeptember 10.

Nagyon régóta keresek olyan terméket, ami kellően ápolttá és puhává teszi a hajam a sok festés, vasalás ellenére! Ez a termék tökéletes a száraz, töredezett végű, szárítás utan szalmakazalnak kinéző hajamra. Nem nehezíti el a hajam, sima, fényes és jó illatú lesz szárítás után tőle. Nem lesz tőle olajos hatású. Biztosan veszek még belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

tofifi11

2013. december 14.

Örülök, hogy rátaláltam és hogy a borsos ára ellenére kipróbáltam. Mást nem is akarok a hajamra tenni már! Nyár óta használom, azóta nincs fénytelen, töredezett és sprőd hajam, oly annyira helyre hozta a már majdnem a hátam közepéig érő hajamat, hogy több mint egy éve már, hogy nem kell belőle vágatnom! Állaga inkább a vízre emlékeztet, nem olajra, így könnyen fel lehet vinni a pumpás fejjel. Kb. a fele megvan még. Öröm hozzáérni a hajamhoz a szárítás után, annyira sima és selymes :) Nem zsírosítja a hajat, bár nekem az illata erős, de a hatása miatt elnézem, biztos újra veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone