Organyc

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Körömvirág- és feketeáfonya-kivonatot, tejsavat és gyapotmagolajat tartalmaz, érzékeny bőrűek számára ajánlott.

azursatellite

2012. június 10.

Ma döbbentem néztem az auchanban, hogy 500ft akciósan, a dm-ben az eredeti ára 1800-. Gyorsan vettem belőle hármat is :) bár még sosem próbáltam, de teljesen zöld és így bizalmat szavaztam neki, nah és persze már felírtam a kívánságlistámra, miután itt felfedeztem. Nagyon tetszik az illata, az is 'organikus' :P és kellemesen felfrissít, lágyan tisztít...

UPDATE: kb. egy hónapja kezdtem meg a 2. flakont, tökéletes, semmi problémám nincs vele, nagyon jól szuperál. Illata szinte nincs a többi lemosóhoz képest, és én azt a kevéske illatát is szeretem. Teljes áron is megvenném az eddigi tapasztalataim alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

zsofilia

2012. február 15.

az auchanban vásároltam 1100 ft-ért 2 hete. nagyon folyékony az állaga és levendulaszaga van, amitől én meglehetősen ódzkodom. ettől függetlenül a feladatát nyilván ellátja, de ha elfogy, keresek valami kellemesebb illatú, szintén natúr alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

babyface

2011. december 22.

imádtam ezt a lemosót, de úgy látom kivonták magyarországon a forgalomból... :( ha esetleg valaki látna még valahol okvetlenül jelezze! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

gwendolen

2011. július 20.

Nyáron használtam mert az orvos által felírt kúp után az addigi tünetmentes minimális folyásomból állandó felfázás szerű tüneteket produkáltam - nyilván mert a kúp mindent kiirtott -jót-rosszat válogatás nélkül - és sokkal érzékenyebb lettem a bakteriális fertőzésekre. Akkoriban nagyon sok természetes módszert próbáltam és akkor vettem meg intim mosakodáshoz. A drogériában intim mosakodók között ha jól emlékszem a legdrágább versenyző, de cserébe jó hatóanyagtartalma van, nekem bevált. Állagra folyadék (Lactacydnak van egy intim folyadéka, arra hasonlít), nagyon enyhén habzik, tejsav dominál benne, ez érződik illatán is. Gazdaságos, nagy kiszerelés, sokáig elég. Összességében érdemes megvenni, jó termék, de az ára miatt én inkább kecsketejes szappant használok, ami bevált teljes testre is tusfürdő helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid