Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztikee, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Nem ragadó, izzadásgátló, golyós dezodor természetes gyapotrost-porral. Felszívja a bőrről a felesleges nedvességet és intenzíven véd az izzadás ellen. Puhává, simává és pazar illatúvá teszi a hónalj bőrét, így fokozza a komfortérzetét.

Kiszerelés: 50 ml

Jeanette88

2019. július 11.

Csak nyáron használok golyós deokat, de ez meggyőzött. Nem igazán bíztam benne, de egy futkosós napot teljesen végigbír rajtam minden kellemetlenség és utánakenés nélkül.Nekem nehezen szárad(de mindegyik golyós), de mivel hatásos így nem von le az értékéből.Kellemes, finom illata van, és nem ragadós fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

jane79

2019. május 10.

Nagyon akartam szeretni az Oriflame izzadásgátlóit, nem vagyok egy izzadós típus, de sajnos alul teljesített, sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

NovErke

2018. április 30.

Nagyon kellemes, enyhe púderes illata van. Jó a viselete, nem is lehet érezni, csak azt hogy nem izzad az ember
:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

:-)

paaulaaa

2016. június 5.

Nekem ez bevállt. Már régóta (több mint 2éve) használom és még mindíg működik ! Korábban minden vásárlásnál cserélgetnem kellett, mert mire elhasznéltam már nem ért semmit sem. Ennél csak az illatokban szoktam variálni. Nekem az illata kifejezetten kellemes, szeretem az ilyen semleges tiszta vonalat. Nem mondom, hogy egyáltalán nem izzadok de nem kellemetlen a mértéke és a kellemetlen verejték szag sem probléma ezzel. Az ára pedig kifejezetten baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Yubiri

2016. március 10.

Az illata alapbòl jò lenne, szeretem az ilyen semleges tiszta illatokat, de sem dezodoràlàsban, sem izzadàsgàtlàsban nem jò. Izzadtam, būdös lettem mellette. Ennèl mèg a testpermet is jobb. Majd elhasznàlom ùgy, hogy 2 òrànkènt bekenem magam. Legalàbb ìgy nem kell sokàig őrizgetnem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

niki33

2015. augusztus 13.

Kb. 280 Ft-ért vettem, és az olcsósága ellenére nem rossz. Nálam két dolog fontos a dezodoroknál: 1. Ne üsse ki az érzékeny hónaljam. 2. Fedje el az izzadságot. Ez a deó mindkét feltételnek megfelel: nem okoz irritációt, nem izzadtam annyira és szerintem kellemes tiszta illata van. Csak azért a 4 csillag, mert nem szívódik be olyan könnyen. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

fomnaba

2014. május 5.

299 ft-ért vettem, már gyakorlatilag mindent kipróbáltam, de sajnos eléggé izzadós vagyok. Eddig csak a Vichy Stress Resist 72h izzadásgátló vált be, de sajna sokszor nem kapok belőle, plusz nagyon drága. Sportoláshoz, éjszakára pazarlás használni, ezért kerestem mellé egy viszonylag megbízható deo-t alacsonyabb árkategóriában. Pár napja használom, kíváncsi vok rá..majd up-datelek addig kap 3 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Mirtus

2014. március 21.

Kellemes az illata, de az izzadásomat nem gátolta meg. Illetve a golyós dezodor számomra kellemetlen nedvességű (ezt az tudja igazán, aki nagyon izzadós, és pont hogy a nedvességet gátolná meg). Remélem másnak beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Annie137

2014. február 10.

Az illata tényleg jó, és semlegesíti a szagokat, de nekem nem gátolta meg az izzadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 10.

CocoSunrise

2013. október 16.

Tetszik, szárazon tart.. kellemes visszafogott illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Tetszik, szárazon tart.. kellemes visszafogott illata van.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!