Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló dezodor ActiBoost Technológiájának köszönhetően akár 48 órán át tartó védelmet nyújt az izzadással szemben, klinikailag igazoltan. A tisztaság érzését kelti, egész nap. Az innovatív ActiBoost Technológia a mozgás által aktivált frissességét akkor nyújtja a legintenzívebben, amikor a legnagyobb szükséged van rá. Üde illat, tartós frissesség.

Terru

2020. május 16.

Diszkrèt friss illata van. Nem igazàn èrződik de nekem nem okoz gondot, legalàbb nem ütközik a perfüm illatàval mivel azt mindig hasznàlok. Viszont igazàn hatàsos, nincs szagom a melegben vagy edzès utàn sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

zonga

2020. április 3.

Hát, nem nyűgözött le. Szerintem nincs is illata, vagy annyira minimális, hogy alig érzem. akkor meg minek??? Az izzadtság ellen nem tudom, hogy veszi fel a harcot, de nekem nem tetszik. Nem rossz, de jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 3.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.