Oriflame

Ár:   16 999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. január 20.

Ár:   16 999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Fejjegyek: lemon primo fiore, frézia, magnólia

Szívjegyek: jázmin, damaszkuszi rózsa kivonat, málna

Alapjegyek: vanilla surabsolute, cédrus, pézsma

Ár: 6000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 6000,- , Eladó: Feherzsofia
Állapot: Próbafújt,dobozos, Helyszín: --, fizetés: --

ALettah

2021. szeptember 23.

Talán igazságtalan részemről lehúzni, mivel a fehérvirágos illatok nálam a legritkább esetben tarolnak... ez pedig egy fehérvirág-bomba, nagy adag száraz, poros vaníliával nyakoncsapva. Málnát, fás jegyeket én nem igazán tudok kivenni belőle, pedig talán jól esne. A tartóssága valóban jó, de sajnos nem tetszik, úgyhogy azt se bánnám, ha nem érződne. Egy nagydarab, hangos, fekete bársonyruhát viselő operettszereplő özvegyasszonyon tudnám jól eképzelni...brr.
Egyéniség, eredetiség nyomokban sincs benne. Még akciós áron sem éri meg, az egyetlen pozitívum az érdekes üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

spavanilly

2021. március 3.

Upd. :2021.03.03.
Ritkán szoktam módosítani a véleményem, és most is inkább kiegészítések szánom:
Elképzelhető, hogy a bőrkémiám az oka, hogy nem lopta be magát a szívem illatoldalába ez az EDP.
Tartósságát változatlanul minimálisnak érzem magamon.
Az esti fújás nyomait nagy koncentrációval tudom csak megtalálni felkeléskor a csuklómon.
!Viszont: Az összes ruhaneműm olyan csodálatosan puha, lágy nőies illatba burkolózik tőle, hogy imádat!!!
És igen, mégiscsak megjelenik a gourmand vanília is... (De miért nem rajtam?!) Irigy vagyok a köntösömre.

Adok ezért + 1 *-ocskát, nem többet, mert akcióban kínálva is túldimenzionáltnak vélem az árát.

2021.02.21.
A kifújás utáni fejjegyek miatt meg kellett néznem, nem- e a Gucci Florát fújtam- e fel. Az első pár pillanat totál hasonlóan virágözönös-eskü, csak a Flora szúrósága nélkül.
El is kámpicsorodtam rendesen... Nem is ilyen volt az illatosított oldalon...
Később viszont kibontakozott egy nagyon nőies, de kicsit sem hivalkodó illat. Lágy, de nem krémes virág illat.
Azon kívül, hogy édeskés, köze nincs az általam ismert vaníliás gourmand-hatáshoz.
A virágok százszor jobban dominálnak benne, mint a vanília. Az alapjegy megpróbálja magához láncolni ezt a virágmezőt, de sikertelenül.
Szemérmetlenül csapnivaló a tartóssága!
Láttam a reklámfilmjét, de ne dőljetek be- szerintem ez határozottan 40+- os darab.
Összegezve: kicsit érdekes, de korántsem izgalmas, hamar bőrközelivé váló illékony illatocska.
Túl sok a külcsín- kevés a belbecs.
/Egyébként valószínűleg én vagyok az egyetlen, akinek az üvege sem tetszik. /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Upd. :2021.03.03.
Ritkán szoktam módosítani a véleményem, és most is inkább kiegészítések szánom:
Tartósságát változatlanul minimálisnak érzem magamon.

2021.02.21.
El is kámpicsorodtam rendesen... Nem is ilyen volt az illatosított oldalon...
Szemérmetlenül csapnivaló a tartóssága!
Túl sok a külcsín- kevés a belbecs.
/Egyébként valószínűleg én vagyok az egyetlen, akinek az üvege sem tetszik. /

alekszandra00

2021. január 24.

Illatát tekintve szerintem kifogástalan, nagyon kifinomult, érzéki illat, viszont valóban nem tartós, pedig egy ilyen árkategóriában lévő parfümnél ez legalább elvárható volna.
Az üvegje is szép.
Az illata megéri az 5 csillagot, viszont az árához viszonyítva a tartóssága 3 csillagot sem érne meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Az üvegje is szép.

Esztermione

2021. január 1.

Számomra azon kevés illat közé tartozik, amit tudok szeretni. Nagyon nem szeretem a mellbevágó illatfelhőket létrehozó parfümöket, ez inkább bőrközeli, ha mértékkel használjuk. A virágos-vaníliás-málnás illat érvényesül a legjobban, órák alatt kellemes vattacukorra emlékeztető cukorkaillattá változik át a bőrömön. Pasiknak a környezetemben nagyon tetszik, szexinek tartják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

fioretta

2020. december 28.

Csak mintát próbáltam belőle. Nem ragadott magával az illat, a vaníliát jól kiéreztem belőle, ez tetszett, de egyébként egy elég nehéz, fullasztó, fás-édes illat. Olyasmi benyomásom támadt, hogy ilyen illatot képzelnék el egy sznob, 55 év feletti asszonyon egy esti elegáns fogadáson/rendezvényen.
Az árát rendkívül drágának találom, nem rendeltem meg a rendes üveget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Az árát rendkívül drágának találom, nem rendeltem meg a rendes üveget.

Terru

2020. december 14.

Szerencsère mintàt pròbàltam ès nem költöttem egy vagyont erre a parfümre. Az àràn "luxus" parfümöt lehet venni. Vannak az Oriflamenàl sokkal jobb ès sokkal tartòsabb parfümök. Nagyàgyùnak szànták de csak kicsit pukkan. Hatalmas csalòdàs. Egy kicsit èdes olyan semmilyen parfüm. A tartòssàga ùgy 1-2 òra, pedig a többi Oriflames tesòja mèg a toalettvizek is többet kibirnak rajtam. Egyetlen pozitìvuma, hogy a csomagolàsa, üvegcsèje tènyleg gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

Cintia04

2020. december 13.

Most komolyan ez mi? Főleg ennyi pénzért!? Volt szerencsém tesztelni de ennek semmi illata nincs! Valami édes, virágos kavalkád de meg nem mondom mit lehet érezni belőle! Tartóssága is egy nagy nulla! Az üvege mesés és itt be is fejeződött számomra a pályafutása! Egyszerűen értetlenül állok előtte! Pedig oly annyira nyomatták mondom ez az oriflame végre valami új, valami más, egyedibb, minőségibb... Hát sajnos nem! Rajtam borzasztó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Bambusz92

2020. november 27.

Hát én nagyon vártam és még mintát is rendeltem előtte belőle. Igazából semmi különleges nincs benne de az illata nekem nagyon bejön és a tartóssága is. Szeretek fürödni benne. Kifejezetten jó érzés viselni. Teljes áron egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

i.napcsi

2020. november 26.

Nagyon kellemes aki szereti a meleg vaniliás illatokat de összességében hozza az oriflame formáját vagy is unalmas és egyhangú,lehet az alapanyagok minőségiek de ebben a parfümben az ára nem érződik rajta,fele ennyiért tuti többen megvennék mert tényleg kellemes de szó szerint UNALMAS!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. november 25.

Őszintén szólva hatalmas csalódás ez a parfüm ,egyrészt az óriási hype miatt ami körülvette,
beharangozta másrészt pedig Nathalie Lorson miatt aki megalkotta,az Ő nevéhez fűződik
az Oriflametől a Sublime Nature sorozat illetve többek között nagy kedvencem a Pure
Jil Sandertől.Másrészt az egész koncepció kicsit zavaros a fiatal korosztálynak szánják
egy Palvin Barbi klón tűnik fel a képeken aki éppen bulizni indulna így egy mainstream
policyhoz illő ütős,fiatalos illatot várhatnánk.De nem, nem ilyen Kifújás után egy kellemes
enyhén virágos,picit gyümis édes-fás illatot kapunk ami igen bőrközeli és fél óra után
nagyítóval kell keresni..Az ára meglehetősen eltúlzott még akciósan is ennyiért bőven
lehet válogatni bárhol bármit ami tartósabb és legalább ilyen összerakott.
Csomagolás viszont igényes és gyönyörű a forma emlékeztet egy arany színű Demi Moore
parfira ami régen kapható volt az Oriflamenél.
A csomagolás miatt gyenge 3.-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 25.

lehet válogatni bárhol bármit ami tartósabb és legalább ilyen összerakott.
parfira ami régen kapható volt az Oriflamenél.
A csomagolás miatt gyenge 3.-as.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol