Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Púder hatását keltő, krémes állagú, stiftes alapozó, amely természetes hatású fedést nyújt a pórusok elzárása nélkül. 2 az 1-ben technológiája egyesíti a tökéletes fedést biztosító és a tápláló hatású összetevőket. Praktikus, stiftes kialakítás, precíz alkalmazás.

Kiszerelés: 10 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lukrecia

2016. március 23.

Én is nagyon szerettem, a minap hiányoltam épp....jó lenne, ha a bevált termékeket nem vonnák ki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 23.

janush

2013. november 26.

Már nem gyártják? o.O elmorzsoltam gyorsan 2 könnycseppet, mert meg kell vallanom, nagyon jó kis termék volt ám ez. Expressz sminkeléshez tökéletes, nekem sokszor ennyi volt az alapozás, olyan szépen összeolvadt a bőröm színével.Ha jól emlékszem a vége felé az ára is borsos volt , és nem ritkán hallottam, hogy kenhetetlenül keményre sikeredett.Én azért szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Zatanii

2013. július 29.

Nagyon szerettem amíg tartott, márpedig sokáig tartott. Nekem nem szárította a bőrömet, épp ellenkezőleg, és szépen is fedett. Most,hogy itt rátaláltam, ismét rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

jns.melinda

2013. július 11.

Ezt megbántam, hogy nem vettem meg. Egyszer kipróbáltam és nagyon tetszett, de addig halasztgattam a megvételét, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

nikus23

2013. január 6.

tesomnak ez megvolt es nagyon kedvelte, jol fed a szine is jo volt es nem is olyan draga, meg er egy probat az biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Judiit

2012. április 29.

Sajnos nekem nem vált be ez az alapozó, pedig annyira jónak nézett ki. Hiába hidratáltam alá, egyszerűen száraz volt a bőröm tőle. Nehezen tudtam elkenni, pedig gyönyörű púderes finist lehetne vele kapni. A szín (ivory) amit választottam pedig tökéletes lett volna. Amúgy ezt szeretem az Oriflame alapozóinál, hogy vannak igazán világos színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

bandita

2012. április 25.

Szerettem ezt az alapozóstiftet, annak ellenére, hogy nem fedi el megbízhatóan a pigmentfoltjaimat. Soha nem okozott irritációt, kényelmesen használható utazásnál is. Fényvédő és hidratáló krém szükséges alá. Illatmentes. Inkább matt fedést biztosít. Vegyes vagy zsíros bőrre ajánlom, szépen rétegezhető, olcsó, de jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0