Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. december 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Továbbfejlesztett, kettős hatású formula, amely gyorsan és hatékonyan távolítja el a sminket.

Kiszerelés: 100 ml

hemese

2017. január 9.

Imááááádom <3 Már rengetegszer újrarendeltem bár azthiszem legutoljára már a the one-tól rendeltem hasonlót ami szerintem ugyanaz?! lehetséges ez? De egy biztos nagyon jól leszedi az arcomról még a vízálló spirált , tust is és még ha véletlenül szembe kerül sem csíp. Főnyeremény ez a lemosó .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

TakiLi

2016. május 9.

Csak a szempillafesték lemosására használom, mert rettentően olajos lesz utána a bőröm, amit nagyon nehéz lemosni. Viszont teszi a dolgát, szépen lejön vele a vízálló festék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

oviki

2015. december 16.

Nem csíp, tökéletesen leszedi a vízálló szempillafestéket. Árérték arány szerintem kiváló. Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

fomnaba

2015. október 7.

Nekem alapvetően nem jött be a termék első kipróbálás után, DE nagy előnye és ezért is vettem meg gondolkodás nélkül, hogy 100 ml-s. Folyton probléma számomra utazáskor, ha kézi poggyásszal utazok, hogy csak maximum 100 ml-s kiszerelésű folyadékot (kozmetikum) lehet felvinni a repülőre. Végre egy lemosó, ami 100 ml, elbánik a spirállal, nem irritál és bár nehéz és zsíros érzetet hagy maga után, ha véletlenül az egész arcon használom, de mágis jobb, mint egy szappan. Szóval ilyen végszükség és kell valami, amikor a praktikum az első termék ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Sokáig - anyunál - ezt használtam, de nem bánom, hogy már nincs. Nehezen keveredett össze, csak az egyik fele jött ki a vattára, nem tisztított alaposan.. de legalább nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Vizililiom

2015. augusztus 2.

Nem rossz, bár van olyan szemkontúrceruzám, amit ez sem visz le maradéktalanul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Nem rossz, bár van olyan szemkontúrceruzám, amit ez sem visz le maradéktalanul.

dorinahezso

2015. január 24.

Mindent leszed, nagyon szeretem. Nem ajánlom egész arcra, mert tényleg olajos, ami vízálló a sminkből azt kell ezzel leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

n_adry

2014. szeptember 13.

A legnehezebben eltávolítható vízálló spirált is tökéletesen letisztítja. Utána kissé olajos érzetet hagy a bőrön,de a szememet nem irritálja.Jó kis termék ami könnyen megbirkózik a vízálló sminkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

necra

2014. szeptember 13.

Rettentően marja a szemem :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Rettentően marja a szemem :((

flora.hegymegi

2014. augusztus 28.

Elég olajos, de szépen lehozza a sminket. Mondjuk én nem használok vízállót, de a szempillákat is könnyedén letisztítja. Már másra váltottam, de sokáig használatban volt, nekem az állaga egy picit tömény...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.