Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szemkontúrceruza könnyű, lágyan sikló, krémes állagú formulája egyszerű használatot tesz lehetővé. 5 fantasztikus árnyalatban kapható. Praktikus kivitelének köszönhetően nem igényel hegyezést. Intenzív, hosszan tartó hatást nyújt.

kiatrix

2016. július 31.

Nem rajongok kifejezetten az Oriflame termékekért, de ez abszolút pozitív csalódás volt! Nagyon jó az állaga, könnyű alkalmazni és szép mély fekete színe is tartós, nem kenődik el! Ajándékba kaptam, de ha elfogyott biztos veszek egyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

virag004

2016. június 12.

Imádom!!!! a legjobb szemceruza, könnyű, krémes, nem is karistolja az ember szemét, egy rétegben bőven elég felvinni akkor is szép fekete, újravenném ha lehetne, de sajnos most néztem, hogy már csak másfajtát árulnak :(. Remélem az is ugyanilyen jó lesz. Egy gondom van csak az, hogy nekem sajnos a szemem nem viseli el, amikor ahhoz nagyon közel dolgozok valamivel, ezért elkezd könnyezni, és kimossa a termékeket, de így is fent marad ez a termék egy jó ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Timi12

2016. február 20.

Az eddigi legjobb szemceruzám! Szépen lehet vele dolgozni, gyönyörűen fekete. Nagyon praktikus, mert nem kell hegyezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Angyalkahh

2015. augusztus 26.

Nagyon szép mély, bársonyos fekete. Krémes, könnyen felvihető. Ezek miatt nagyon szeretem!
Viszont könnyen maszatolódik :( Ha erre lenne megoldás - nem kell hogy vízálló legyen - 5-öt kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Vörösbegy

2015. április 26.

pont jó a keménysége, tartós, könnyen kezelhető, sokáig elég és jó az ára. sose cserélem másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

BarbyW

2013. december 30.

Az eddigi legjobb szemceruzám, újra is vettem épp ma :). Tetszik, hogy krémes és jól fog. Az egyetlen negativuma számomra, hogy amikor kihúzom a vizvonalam hamar lepereg róla, elkenődik és beül a ráncokba :s. Igy tovább keresgélem az igazit, de addig is ez a favorit ^-^.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Maniac

2013. november 24.

Nekem picit tompa több használat után, ez hátrány a hegyezős ceruzákkal szemben. Puha, puha, de nem eléggé. Nem húz határozott vonalat, többször át kell húznom.
Még próbálkozom vele, egyelőre hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Még próbálkozom vele, egyelőre hármas.

Krisztikee

2013. október 16.

Pont megfelelő keménységű szerintem. Nekem sajnos alapból minden szemceruza megfolyik. Ez is egy kicsit, de nem vészes. Tehát tetszik. Nekem fekete és barna van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Dius86

2013. május 19.

Megfelelően puha, jól lehet vele rajzolni, szépek a színek, és tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Megfelelően puha, jól lehet vele rajzolni, szépek a színek, és tartós is!

manocska81

2013. április 10.

Azt olvasom, hogy kemény... hááááát szerintem meg puha. Szeretem, hogy csavaros, mert a hegyezősöktől megőrülök.Nem irritálja a szemem, szép a színe és szerintem tartós is. Nekem kicsit elfolyik kb 1 óra múlva, de szépen kitörlöm a sarkakból és kész is, onnantól nincs baj vele. De gondolom ez a zsírosabb bőröm miatt van és nem a ceruza hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate