Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

A virágos jegyeket tökéletesen kiegészíti a körte és a mandarin aromája, valamint a csokoládés jegyek édessége. Végül az alapjegyben az ilang-ilangot átöleli az érzéki, vaníliás pézsma illata.

Kremcica

2017. március 23.

Nekem is ajándék volt. Először nem tetszett, nagyon tolakodó virágillat jött elő. Idővel puhábbá és púderesebbé vált ezt leszámítva eléggé lineáris illat. Nem egy nehézbombázó, de hétköznapokra rohangálósnak a tavasz-nyári szezonban elhasználtam. Nem lett kedvenc, egynek jó volt. Magamtól biztos nem választottam volna, rossznak sem mondanám mert el tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Ennie86

2016. október 14.

Ajándékba kaptam. Az első benyomás nem volt túl meggyőző, de ahogy múltak a percek egyre finomodott az illat. :) Az elején tolakodó virág illat átalakul egy nagyon kellemes, púderes csodává. Engem meggyőzött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

adrica

2016. szeptember 15.

Sajnos mostanság nem látom a katalógusban. Mi van vele, csak nem kivonták? Az a helyzet, hogy szerintem az én példányom, megromlott. Addig addig spóroltam vele, míg így jártam. Pedig lehet, hogy most bepótolnám. Még mentem a menthetőt, de az első félórában van valami erősen kesernyés fura szaga, lehet, hogy jó erős alkohol, és utána meg rendben van a parfüm. Hm, sajnálom, mert annak idején tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

fomnaba

2015. október 7.

Nekem nagyon "olcsó" illata van. A minta megtévesztő volt számomra, "nagyban" nem azt adja nekem, amit a pici minta mutatott, de lehet csak a bőröm és a parfüm nem kompatibilis. Amikor felfújom nagyon bántó ez a citrusos illat, kicsit felfordul a gyomrom tőle. :(

Update: már nem találom annyira bántónak, mivel szinte 1 óra után semmit nem érzek belőle, de ketten megdicsérték, ami azért pozitív. Felpontoztam 3 ***-ra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

JudithBeauty

2015. május 19.

Egyik kedvenc illatom az Oriflame-től. Mostanában nem látom a katalógusban, remélem, hogy nem szüntették meg. Az üvege is csini, illik az illathoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

angyalszív

2015. április 8.

Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 8.

Abszolút kedvenc!

OOKakadu

2014. július 10.

Nekem nem jött be, elajándékoztam a nagyimnak, akihez nagyon illik. Nekem túl erős, a finomabb és könnyebb illatokat jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

karakumsivatag

2014. június 7.

Tök jó illat, minden extra körítés nélkül. Sztem sehova nem fejlődik, sehova nem alakul, csak úgy rajta van a bőrön, de annyira finom és púderes, és én egész nap érzem magamon. Nagyon megéri az árát.
update: mostanában megint őt használom. Általában a parfümjeim felét sem tudom elhasználni, még a legfinomabbakat is hamar megunom. Ebből már a harmadik üveggel fogyasztom és még mindig imádom. Ha sálra fújom, akkor napokig érződik az illata. Nagyon jó.
Update: Elkezdtem a negyedik üveget is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Update: Elkezdtem a negyedik üveget is:)

Princess

2014. március 15.

Én is nagyon szeretem. Tartós illat, de nem hivalkodó. A jó időhöz illő parfüm, kicsit komolyabb, de mégse fojtósan erős illat. Pont jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Ercsi

2013. november 15.

Most érkezett meg mert megrendeltem, első fújásra kicsit erőteljes illata volt, meg is ijedtem, hogy talán mégis rossz parfümöt választottam, de ahogy szárad a bőrön nagyon kellemes :) Később még visszatérek pontozni :)

update: Bátran állíthatom, hogy nagyon megszerettem ezt a parfümöt, pedig inkább az édeskés, púderes illatok híve vagyok. Megy az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol