Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ella

2018. július 30.

Nekem nagyon tetszett az illata, de tényleg másmilyen volt, mint a katalógusban. Gyorsan elfogyott, mivel nehezen habzott, de a férjem csinálja jól, ő szivacsot vagy fürdőrózsát használ és minden tusfürdőt automatikusan felhabosít. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Akara

2015. február 22.

Imádtam. Nagyon finom, tartós az illata (még a nőgyógyászom is megdicsérte :D), és krémes. Van valakinek tippje, hogy hogyan tudnék még szerezni belőle? Ezer éve nem volt katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Damayanti

2015. február 5.

Anno elsőre, katalógusban nagyon gusztának tűnt, az illatos oldalon is és persze hozzá a szöveg, a kép.... megrendeltem. Nos, előnye, hogy krémes, nem zselés, mert én a krémes állagot jobban szeretem. Az illata valóban, ahogy előttem is írták, elsőre finom, kellemes, kakaós jellegű, de aztán valamitől émelygősen kellemetlenné válik, illetve aztán már valami gyomorforgató büdös zokni szaga lett. azt hiszem el se használtuk a végét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Nikozia

2012. július 17.

illata elsőre nagyon finom, aztán ez más másodjára kellemes csak, harmadjára már émelyítő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Pixie83.

2012. június 13.

Tetszik az illata, csak kár, hogy amint lemosom magamról, rögtön elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Tetszik az illata, csak kár, hogy amint lemosom magamról, rögtön elillan.

Echan

2012. június 9.

Kakaós, kávés illata van, eleinte nekem is szokatlan volt, talán a férfiakhoz jobban illik, de nem taszító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Az illata nekem is kifejezetten taszító :S Viszont tusfürdőként jól funkcionál, ha valaki elviseli ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

noxibaba

2011. július 1.

Nekem nem tetszik az illata. Számomra kifejezetten a büdös. Pedig jó lenne, mert krémes állaga van és nem szárít annyira, mint a többi zselés tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)