Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Több, mint egy arctonik. Növényi őssejtkivonatának és hidroxisav-tartalmának köszönhetően kiegyensúlyozza, frissíti és radírozza a bőrt. Tökéletesíti az arctisztító hatását, fokozza a sejtek megújulását, és csökkenti a ráncok megjelenését. Tegyen belőle egy vattapamacsra, majd simítsa át vele az arcbőrét.

nona1975

2017. március 20.

Teszi a dolgát,sokat használom egy másikkal felváltva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Teszi a dolgát,sokat használom egy másikkal felváltva.

asztromélia

2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

"Növényi őssejtkivonatának és hidroxisav-tartalmának köszönhetően kiegyensúlyozza, frissíti és radírozza a bőrt. Tökéletesíti az arctisztító hatását, fokozza a sejtek megújulását, és csökkenti a ráncok megjelenését."
Semmilyen pozitiv hatását nem látom sajnos.

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Semmilyen pozitiv hatását nem látom sajnos.

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Yubiri

2016. május 3.

Finom illatú, kellemes hatású arctonik, hidratáltnak, puhának éreztem a bőröm a használata után.
A "radírozó "hatását ott vettem észre, amikor az alapozó kukacosodott a használata után.
Ránccsökkentő hatást nem tapasztaltam.
Akciósan vettem 1500 Ft körül, jó volt, szerettem, de van hasonlóan bevált, sokkal olcsóbb termékem is erre a célra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Ránccsökkentő hatást nem tapasztaltam.

elinor666

2016. március 29.

Én megadom az 5 csillagot, mert hatásos kis tonik. Tökéletes a kényes, zsíros bőrömre. Hozzáteszem, 4 éve vagyok tanácsadó és ez az első termék, amit újravettem. Ami még nagyon fontos, hogy összességében elég jó az összetevőlista, nem úgy, mint a többi termékükben! Gondolkodtam a szérumon is, de sajnos azt már telepakolták parabénnel, formaldehid kibocsátó szerekkel... Szörnyű.... Egy arckrémet sem lehet az Oriflame-nél találni, amibe ne lennének rákkeltő anyagok. Közük nincs a természeteshez. :(
Mindenesetre ezt a tonikot érdemes kipróbálni. :)

Upd: Új neve Novage True Perfection arctonik. Növényi őssejtek ki, műanyag vackok és rákkeltő tartósítószerek be. Egyszerűen nem is értem. :( Kereshetek másik tonikot..... Szomorú vagyok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Mindenesetre ezt a tonikot érdemes kipróbálni. :)

Nikita0828

2016. március 23.

A legjobb arctonik, amit eddig használtam! Kb 3 hónapja tesztelem már, és még mindig több, mint félig van. Kevés elég belőle, szépen leszedi a szennyeződést, jó az illata, és mikor áttörlöm vele az arcomat, olyan selymes puha lesz a bőröm, és nem okoz irritációt. Ezentúl csak ilyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

trisztan

2015. április 17.

Minden szinten megfelelő, jól frissít, tisztít, nem irritál, egyedül az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.