Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Elvie White Magic Eau de Toilette egy varázslatos, kifinomult illat. Mint a nap aranyló sugarai a frissen hullott havon, úgy tör elő a fejjegyből a citrusos neroli aromája, ami fejet hajt a szívjegy jázminillata előtt, amelyen már érződik a nap sugarainak ereje. Az alapjegy pézsmafuvallata melegséget és érzékiséget áraszt.

Ella

2015. szeptember 1.

Szerintem kimondottan öblítő illata van, egy kis citrommal megspékelve. Télire szánták, de szerintem nyári illat. Először szúrós, aztán tompa. Nem igazán tetszik. Ennél még a sima zöld verziója is jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Egy az egyben Avon Summer White másolat. Nyári kánikulára nem tömény, nem fojtogat, ami előnye, de amúgy elég jellegtelen illat és gáz hogy egy avonos illat lett lemásolva és más üvegbe téve, más névvel... Vagyis talán a Summer White még egy kicsivel kellemesebb valahogy... Ez olyan tökéletesen semleges, semmilyen kis illatocska...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Dana1983

2014. április 4.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Nem rossz, szerintem olyan hókirálynős. Egész tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 4.

CocoSunrise

2014. március 13.

Sosem fogom megszeretni. Engem idegesít az illata, de szerintem tartós amennyire egy edt tud lenni... én 5h után is érzem magamon (sajnos). Egyszerűen nem jön be, nem büdös csak hozzám nem illik. Egyetértek az előző kommentárral, hogy "éles". Az. Meg hideg, de nem frissítő, hanem szúrós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

adrica

2013. november 23.

Nagyon szeretem, és mivel titokban a párom szerezte be az oriflamos barátnőmtől pont Karácsonyra és még idő elött megjött nagy hatással volt rám. Talán az ünnep, vagy a bezengett reklám róla, hisz az oriflam találkozón a külföldi nagy oriflamos vezető zengte be bűbájosan máris beleszerettem a parfümbe. A hó illata is szinte érezhető benne. Ráadásul abban az időben minden parfümömtől rosszul voltam, ez volt az egyetlen amitől nem kaptam hányingert, sőt javított a kedélyemen. De csak télen használom, amikor már elegem van az összes édes parfümömből és ha leesik a hó, akkor csodálatos.A tartósságával se volt soha problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

nagy.nikike

2013. július 28.

Egyik munkatársamtól vettem nagyon friss illat, rajtam kimondottan tartós. Sajnálom hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

chickweed

2013. július 7.

Egy nagyon kedves barátomtól kaptam, aki sajnos nem találta el, hogy milyen illatokat preferálok. Ennek ellenére mégis megszerettem. Kellemes hűvös, de mégis nőies illat, nem is tudnám mihez hasonlítani. Egyedül a tartóssága ad okot panaszra...3-4 óráig talán érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Evelin19

2013. július 7.

A legerősebb parfüm,amit eddig használtam:) A barátomtól kaptam ajándékba,de nagyon vigyázok rá,hiszen az illata csodás,friss és elképeztő. Ha reggel fújok belőle,még délután is érzem magamon:) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

hagicica20

2013. március 9.

Sokáig szemezgettem vele, szagolgattam, de hogy miért nem vettem meg azt még a mai napig sem tudom. Nekem nagyon finom, mondjuk tavaszra tudnám elképzelni. Azért megköveteli magának azt a +15 fokot, hogy szépen kibontakozhasson. 4* mert még gondolkodom a beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

nkatika

2013. február 12.

Hónapokig állt a polcon, rá sem bírtam nézni az első próba után - szinte rosszul lettem a magamra fújt illattól. Aztán újra elővettem. Most nagyon kedvelem, összebarátkoztunk, alig maradt valami belőle az üvegcse alján. Nekem elég kicsi az intenzitása, hamar kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate