Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Fekete rózsa, jázmin és pacsuli aromájával.

Oriflame Enigma EDT ÚJ
Ár: 3990 , Eladó: Csokri
Állapot: Új, doboz nélkül , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes fox posta
Ár: 4000+ postaktg , Eladó: rétipipitér
Állapot: Csak próbált, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: --
Lilka

2019. augusztus 9.

Ez egy igazán fiatalos, édeskés és nagyon tartos illat. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megrendeltem...Ez a parfum az Oriflame legjobb alkotásai kozé tartozik, meroben veri a tobbi illatot. Kenterbe veri a drága dizajner illatokat is....állíthatom, mivel parfummaniamnak koszonhetoen sokfélét kiprobáltam már...Figyelemfelkelto illat...a dog...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

SmellSpirit

2019. május 7.

Nem vagyok oda a pacsulis illatokért, de utána néztem miket rejt még és a kedvencemet: szantál! Valahogyan mindig egymásra találunk. De! Most nincs itt az ideje ilyen mély, bújós illatnak. Csakis 10 fok alatt, kint. Bent pedig loboghat a szenvedély tüze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

ALettah

2018. november 20.

Tíz éve van a pályán ez a mélybordó csoda. Én meg valahogy csak most próbáltam ki - nem is bánom, tíz évvel ezelőtt szerintem nyanyásnak neveztem volna, akkoriban főleg a virágos, gyümis pilléket locsoltam magamra.
Általában nem szeretem, mikor egy illatot azzal reklámoznak, hogy hú de csábító... nos, az Enigmára nagyon talál a neve: titokzatos. És csábító is, de a közönségestől iszonyúan messze van. Felfedezésre, megismerésre csábít, de van benne hűvös távolságtartás is. Nem biztos, hogy lepedőcsata lesz belőle, de azért gondolni szabad rá - valahogy így.
Meleg, szantálos és mély rózsás szépség. A pacsuli egy sokkal diszkrétebb, lágyabb formában van jelen, mint sok hasonló illatnál - pl. az általam szintén szeretett, rózsa-pacsuli kombón nyugvó Gres Cabaretben. A Gres egy savanykásabb, fanyarabb, de karakterben hasonló jellegű illat, mint ez.
Elegáns, vagy ha nem, akkor is mindenképpen sötét színű ruhához viselném (a szekrényembe nézve ez nem lesz nehéz).
Szépséges, nem divatos, hanem nyugodt és örökérvényű illat ez, tökéletes a hidegebb időszakra.
Szerintem lesz nekem egy üveg ilyen hamarosan - a csomagolás is gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Szerintem lesz nekem egy üveg ilyen hamarosan - a csomagolás is gyönyörű!

csillaghajnal

2018. június 19.

Imádom! Ez az az illat, amiről tényleg azt érzem, hogy hozzám illik. Nem annyira hétköznapi, inkább alkalmakra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Reni666

2018. március 29.

IMÁDOM ... tökeletes . :) tartos es fantasztikus .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

IMÁDOM ... tökeletes . :) tartos es fantasztikus .

Chata83

2018. március 8.

Igen, ez egy nehezebb illat, melegben nem viselem. Viszont ilyenkor, hidegebb időben nagyon szeretem. Rajtam leginkább a pacsuli érződik picike rózsával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Katie

2018. január 31.

Ajándékba kaptam, de nem igazán az én illatom. Pedig nagyon szép az üvege (a kupak kivételével, ami elég idegesítő). Jó tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

szilva82

2018. január 3.

A dizájn így magyarosan borzalmas....vagyis jól kitudnám szúrni valaki szemét vele. :D/ levettem, kidobtam a kupakot....maradt a kézigránát üveg/
Az illat....hát most lehet kicsit beteg megfogalmazás, de egy különleges hónalj szag....igen, azt érzem benne....hónalj szag, és pacsuli meg csokoládé, ét csokoládé....
Olyan piros illat....szenvedélyes, vad....izzasztó párnacsatához :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Olyan piros illat....szenvedélyes, vad....izzasztó párnacsatához :D

devababa

2017. december 4.

Ajandekba kaptam anyukamtol, hat nekem tul intenziv, nem elegge friss, az illata. Nehez, edeskes, fuszeres, kifejezetten teli illat. Nem egyezik teljesen az en illat-vilagommal, de igy telen elhasznalom.Nem tudom elkepzelni tiniken. Valojaban nem is nappali, hanem inkabb ejszakai illat, noknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

bubilany

2017. november 17.

Nagyon tetszett a design-ja, ezért tettem egy próbát vele. Egyátalán nem bántam meg! :) Egyik kedvencem lett a Love Potion mellett. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol