Oriflame

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2020. december 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Fekete rózsa, jázmin és pacsuli aromájával.

Ár: 6500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 5000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Cegléd/Szolnok, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

fioretta

2021. február 2.

Igaz nem a legkedvencebb parfümöm, de nagyon tetszik. Az üveg bordó színe egész jól visszaadja az illat hangulatát: titokzatos-édes-mély-fűszeres. Különleges, egyáltalán nem mondható sablonos katalógus vagy tucatillatnak, és számomra még a hasonló illatcsaládban is egyedinek tűnik.
A bőrömön és a hajamon sokáig érződik, bár nem nagy hatósugárral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

A bőrömön és a hajamon sokáig érződik, bár nem nagy hatósugárral.

ALettah

2020. szeptember 30.

Tíz éve van a pályán ez a mélybordó csoda. Én meg valahogy csak most próbáltam ki - nem is bánom, tíz évvel ezelőtt szerintem nyanyásnak neveztem volna, akkoriban főleg a virágos, gyümis pilléket locsoltam magamra.
Általában nem szeretem, mikor egy illatot azzal reklámoznak, hogy hú de csábító... nos, az Enigmára nagyon talál a neve: titokzatos. És csábító is, de a közönségestől iszonyúan messze van. Felfedezésre, megismerésre csábít, de van benne hűvös távolságtartás is. Nem biztos, hogy lepedőcsata lesz belőle, de azért gondolni szabad rá - valahogy így.
Meleg, szantálos és mély rózsás szépség. A pacsuli egy sokkal diszkrétebb, lágyabb formában van jelen, mint sok hasonló illatnál - pl. az általam szintén szeretett, rózsa-pacsuli kombón nyugvó Gres Cabaretben. A Gres egy savanykásabb, fanyarabb, de karakterben hasonló jellegű illat, mint ez.
Elegáns, vagy ha nem, akkor is mindenképpen sötét színű ruhához viselném (a szekrényembe nézve ez nem lesz nehéz).
Szépséges, nem divatos, hanem nyugodt és örökérvényű illat ez, tökéletes a hidegebb időszakra.
Szerintem lesz nekem egy üveg ilyen hamarosan - a csomagolás is gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Szerintem lesz nekem egy üveg ilyen hamarosan - a csomagolás is gyönyörű!

HannaLove

2020. augusztus 8.

Termékmintát kaptam belőle, így csak egyszer használtam, rövid a tapasztalatom. Különleges, figyelemfelkeltő, tartós. Szerintem hozzám túl karakteres, és fűszeresnek-fásnak érzem, nem az én világom, de maga az illat kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Palma215

2020. június 7.

Imádom. Rózsa, rózsa, rózsa, csak ennyit érzek, amikor rajtam van, de sokáig érezhető, intenzív és tartós, szerintem egy nagyon karakán illat, a szó legnemesebb értelmében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

esszter01

2019. december 30.

A második oriflame-es parfümöm az Enigma. Keresztanyámtól kaptam ajándékba, és meglepődtem, hogy milyen finom illata van. Szeretem a füstös illatokat, vagyis lehet, hogy nem is füstös, de nekem annak hat. Ez volt az első illat, amit megdicsért rajtam fiú. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Lilka

2019. augusztus 9.

Ez egy igazán fiatalos, édeskés és nagyon tartos illat. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megrendeltem...Ez a parfum az Oriflame legjobb alkotásai kozé tartozik, meroben veri a tobbi illatot. Kenterbe veri a drága dizajner illatokat is....állíthatom, mivel parfummaniamnak koszonhetoen sokfélét kiprobáltam már...Figyelemfelkelto illat...a dog...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

SmellSpirit

2019. május 7.

Nem vagyok oda a pacsulis illatokért, de utána néztem miket rejt még és a kedvencemet: szantál! Valahogyan mindig egymásra találunk. De! Most nincs itt az ideje ilyen mély, bújós illatnak. Csakis 10 fok alatt, kint. Bent pedig loboghat a szenvedély tüze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

csillaghajnal

2018. június 19.

Imádom! Ez az az illat, amiről tényleg azt érzem, hogy hozzám illik. Nem annyira hétköznapi, inkább alkalmakra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Reni666

2018. március 29.

IMÁDOM ... tökeletes . :) tartos es fantasztikus .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

IMÁDOM ... tökeletes . :) tartos es fantasztikus .

Chata83

2018. március 8.

Igen, ez egy nehezebb illat, melegben nem viselem. Viszont ilyenkor, hidegebb időben nagyon szeretem. Rajtam leginkább a pacsuli érződik picike rózsával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol