Oriflame

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsanci, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ápolja, táplálja és hidratálja a szem környékét. Szemészetileg tesztelt formula, illatanyag mentes,  multivitamint és tápláló komplex hatóanyagokat tartalmaz. Használja reggel vagy este. Azonnali hűsítő, nyugtató hatás. Alkalmas minden bőrtípusra.

danna113

2016. június 8.

Nagyon olcsó, tényleg frissít, nem irritál. Én főleg azért szerettem, mert az E vitamin tartalom segített ápolni a szemöldököm, szempilláim. Ez utóbbi kevésbé hullot a használatakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

csibike100

2016. április 5.

Jól hidratál és hűsíti a szemkörnyéket. Mindennapi használatra tökéletes. Persze nem kell tőle csodákat várni, de nem is ígéri a termék. Ár-érték arányba is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

panneszka

2016. március 7.

Amire ki lett találva arra nem jó, egyébként tényleg hűsít, frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Amire ki lett találva arra nem jó, egyébként tényleg hűsít, frissít.

Loona

2016. január 6.

DettiZsu szinte egyben leírta az én véleményemet is a termékről. Jó az állaga, kevés kell belőle, könnyű eloszlatni, gyorsan beivódik, nem marad ragacsos utóérzet utána, viszont nem csinál semmit a karikákkal, a szemem pedig idővel rájöttem, hogy csak azért "ébred fel tőle" reggel, mert dörzsölgetem valami hűvössel. Krém nélkül, nedves ujjal ugyanúgy megtörtént a dolog :P Többször is megvásároltam a húszas éveim második felében (felváltva a márka sárga tubusos Pure Nature szemkörnyékápoló zseléjével, ahhoz gyakorlatilag ugyanezt tudnám leírni), mert pofátlanul olcsó volt, most már viszont úgy gondolom, hogy inkább költök valamivel többet egy olyan krémre, ami esetleg tényleg segít is csökkenteni/hátráltatni a kor közeledő jeleit.
Két csillag, mert irritációt nem okozott, és mert nagyon olcsó (bár ha egyszer nem csinál semmit, akkor, ha úgy nézzük, pénzkidobás, ami az egy csillag lenne. Viszont legalább parfüm nincs benne, ellenben a fent említett, sárga tubusos termékkel, szóval ahhoz képest legyen akkor ez kettes).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

anna09

2015. november 21.

Hűtőben tartva napi 2x használta mellett egy kicsit segített kordában tartani a karikákat. Természetesen el nem tüntette, de arra elég volt, hogy a korrektorral eltudjam fedni a többit! tényleg sok jön ki a tubusból az elején míg sok van benne, még ha vigyáz is az ember. Nem volt kedvem rendelgetni így megpróbálkozom most az Anacondával mert az boltban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Csipetke

2015. október 12.

Az állaga jó.Bár szerintem nem sokat ér,a karikák nem halványodnak,maximum egy icipicit hűsít,de ennyi.Persze az árát nézve,nem is vártam nagy csodát,de persze ismerek és használok sok olcsó(bb) és szuper terméket,gondoltam ez is az lesz.Szerintem két szelet krumpli vagy uborka többet ér mint ez a zselé.Azért kenegetem,használom ha már megvettem,de ennyi.Nem,baj ezt is kipróbáltam,ennyit megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

DettiZsu

2015. október 11.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, de semmilyen hatása sincs. A karikák nem lettek világosabbak, úgyhogy szerintem felesleges pénzt adni érte. Hidratálni egy sima arckrém is tud, ha 2 szelet uborkával kombináljuk még a karikák is halványodnak. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Kellemesen hűsít és nem is drága, bár a szem alatti karikáim sajnos ugyanúgy maradnak. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

petraholi

2015. augusztus 4.

Hűsít,gyorsan felszívódik nem hagy nyomot. Nem nagy kunszt de ennyi pénzért megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

hiphoppergirl93

2015. július 10.

Ár érték arányban tökéletes, a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Ár érték arányban tökéletes, a célnak megfelel.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak