Oriflame

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az illat fejjegyének frissességéről a bergamott, a sárgadinnye és az üröm aromája gondoskodik. A szívjegy légies könnyedségét az aromás teák érzékisége adja. Végül a moha és a cédrusfa, egy leheletnyi pézsmával meghintve, teszi természetesen érzékivé ezt a rendkívüli illatot.

Ár: 3000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katie

2021. február 10.

Valahol nyertem ezt a parfümöt, és a bátyámnak neki akartam adni, de azt mondta, hordjam én, szerinte nagyon nőies az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Laci

2012. augusztus 7.

Megjött ő is, a nyár császára, a tengerpart ügyeletes szépfiúja, ezek a jelzők ugrottak be, mikor magamra fújtam. Imádom, ez is telitalálat volt. Vakon rendelni jó, most már tudom, az államat még mindig keresgélem a földön. Iszonyatosan finom, friss aromája van, picit mentás, gyümölcsös, vizes illat telve a Nap energiájával. Köszi mindenkinek, aki hozzásegített ennek az illatnak a kiválasztásához! Akinek ez nem tetszik, azzal nem tudok mit kezdeni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

noxibaba

2012. május 31.

Talán ez az egyik kedvenc férfi parfümöm! Páromnak rendszeresen megveszem, mert imádom az illatát, de neki is nagyon tetszik. Reggel befújja vele magát és általában este is érzem még rajta! Istenien finom illat!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol