Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guapa, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

A 3 dimenziós fényvisszaverő technológia gyöngyházfényű részecskéi ragyogóvá teszik az ajkat. Puha, rugalmas applikátora precíz, könnyű felvitelt biztosít. 5 élénk árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 5 ml

viva885

2016. november 20.

Gyönyörűen csillog ha megtörik rajta a fény, én csak ajánlani tudom, nagyon feltűnő ajkakat tud varázsolni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Enne

2016. augusztus 18.

Sokféle szájfényt próbáltam már, gyakorlatilag ajakápolón kívül csak azt használok, rúzst soha, mert vékony ajkaim vannak. Tehát van tapasztalatom szájfény témában, és ez az első, amivel igazán elégedett voltam eddig! Eddig egyszer rendeltem belőle, mert még mindig megvan, de már érik a második, mert el fog fogyni, és ilyen még sosem volt! Általában azért szoktam megválni tőlük, mert pár használat után valamiért megunom, vagy ragacsos, esetleg kenődik vagy a színe nem az igazi, de ez kivétel minden alól! Imádom, a soft coral árnyalat van meg belőle, ez egy kellemes rózsás-barackos árnyalat, némi ragyogással, felkenve nagyon diszkrétnek érzem. Az illatát is imádom! 5 csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

egyedszilvi

2014. szeptember 21.

Nagyon-nagyon gyönyörű,csodaszépen csillog!Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Nagyon-nagyon gyönyörű,csodaszépen csillog!Imádom!

ziadrienn

2014. április 1.

Oriflame terméket még nem vettem rosszat ,úgyhogy ez is 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Oriflame terméket még nem vettem rosszat ,úgyhogy ez is 5 csillag :)

csurienci

Korcsoport: < 18
2013. augusztus 7.

Ez volt az első szájfényem az Oriflametől és nagyon jó.Még mindig megvan és egyszerűen zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Gituccci

2013. június 10.

Tényleg elég fura az applikátora, de maga a szájfény nagyon jo! Nekem az illata is tetszik, és valoban szépen csillog. Nem ragad és szerencsére nem szárítja a szám és tartosnak is mondhatom. Akciosan megérte az biztos! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

vivuss87

2013. február 23.

Gyönyörűen csillog, és nagyon könnyed szájfény, de annyira szárítja a számat, és olyan borzasztó az applikátora, hogy nem is tudom mennyi csillagot adjak?? Az ára kedvező, ha akciós, de nem értem mért szárít ennyire..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

czuczy

2013. január 31.

Nagyon szép szájfény! Az állaga, a színe, az íze/illata is teljesen jó. DE egyszerűen rühellem az applikátorát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

CocoSunrise

2012. június 21.

Gyönyörű, nem nagyon ragad és viszonylag sokáig fent marad (ha nem eszek, iszok). Az akciós árát nagyon is megéri, eddig csak 1 van de már kinéztem egy másik színt is. Szerintem remek dinnye illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Lolita

2012. június 21.

Szép szín, gyönyörű csillogás. Ezzel ki is merült a pozitív lista. Az illatát én kifejezetten utálom-pedig erre nagyon nem vagyok érzékeny-, borzalmas aplikátor, nem kellemes viselni. Részemről egy gyenge hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Sűrűség szabályozó segédanyag.