Oriflame

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: elinor666, az összetevőket feltöltötte: nagyilcsi, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

Merüljön el a Fairy City Lights Eau de Toilette mennyei illatában. A friss zöld jegyek, a zamatos eper, a nőies jázmin, a kandírozott alma és az édes bonbon buja és izgalmas aromacsokra. Az ideális illat ünnepi alkalmakra.

Csilla123

2018. október 18.

Imádom imádom imádom! Nagyon sajnálom, hogy nem lehet már kapni :( Isteni illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

BrittaCooper

2017. augusztus 25.

Rettenetesen sajnálom, hogy már nem gyártják. Nekem sikerült egy üvegcséhez hozzájutnom, amiért még mindig hálás vagyok az előző tulajdonosának. :)
Nagyon kellemes illatú, tényleg karácsonyias, abszolút hidegebbre való édeskés illat. Nagyon takarékoskodok a 30 milivel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

dorottya96

2017. május 14.

Ó hogy èn ezt eddig miért nem véleményeztem?
Ez A karácsony illata. Se több, se kevesebb. Igazi családi ajándékozós-amikor még gyermek vagy de már lassan felnőtt. Kb 4 éve próbáltam ki először, és el is fogyasztottam belőle néhány üvegcsével. Múltkor sikerült egy cipősdobozban rátalálnom erre a kis csodára, és nagy örömömben volt is még benne. Amint fújkáltam a szobában egyből megcsapott az a tipik téli idill :) Mintha a kandallóban lévő parázs ropogott volna-nosztalgikus volt. Magamra már nem fújnám, mert ez a korszakom lejárt de imádtam és imádni is fogom. Hiába gondolom mára már gagyi illatnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Ó hogy èn ezt eddig miért nem véleményeztem?

Bubucim

2017. május 14.

Vagy 3 üveggel elhasználtam belőle. Nekem teljesen karácsonyi hangulatom lett tőle. :) Újravenni nem fogom, mert van másik nagy kedvenc, de az 5* jár neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

szofiaa

2017. február 6.

Hatalmas kedvencem ez a parfüm, már 2-3 üveg el is fogyott és tervezem újrarendelni. Csodálatos, varázslatos illata van. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

jegaevi

2017. január 15.

Imádom!Ez a kedvenc parfümöm.Már kettővel elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Imádom!Ez a kedvenc parfümöm.Már kettővel elhasználtam belőle.

Eszter0702

(!)
2016. július 26.

Sajnos rajtam egyaltalan nem tartòs, fèl òra mùlva nyoma sincs. Pedig kellemes illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

HontiAgi

2016. február 1.

Még azt hiszem tavaly télen használtam, és el is fogyott, ami nálam nagy szó. :) Szerettem, kellemes cukros illata volt. Ha nem kéne rendelgetni, lehet újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

tokfejessi

2016. február 1.

Szeretem ezt az illatot, már többet is elfogyasztottam belőle. Viszont ez tipikusan az a parfüm, aminek az illatától egy idő után becsömörlök. Ilyenkor kényszer szünetet tartunk, majd pár hónappal később újra előveszem. És olyankor megint nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

SimonEdina

2015. november 15.

Tavaly kaptam karácsonyra édesanyámtól (mert megtetszett a katalógusban, de magamnak nem akartam megvenni.). Nagyon szeretem, nekem olyan tipikus téli illat; adventi-karácsonyi hangulatú, finom, édes, mézes-mázas és különleges parfüm, illetve néha az irodámban illatosítóként is funkcionál. Nem túl tartós, de úgyis mindig a táskámban van, ha éppen ezt használom. Nem fogom újravenni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane