Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Élvezze az egész napos frissességet a 24 órás izzadásgátló, golyós dezodorral. Hatékonyan véd az izzadás és az ebből eredő kellemetlen szag ellen. Fairy City Lights-illata tovább fokozza kellemes hatását. Gyorsan száradó formulájának köszönhetően szinte nem hagy foltot a ruhán.

Kiszerelés: 50 ml

mujerconfused

2015. október 21.

Az illata elmegy, de mint dezodor nem igazán ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Az illata elmegy, de mint dezodor nem igazán ér semmit.

Jelizz

2014. szeptember 20.

Jó az illata az TÉNY.. de hatasa nemigen jo...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Jó az illata az TÉNY.. de hatasa nemigen jo...

judit.petes

2014. március 20.

A parfümmel együtt kaptam, szettben. Az illata nagyon kellemes, de elég lassan szárad, és sajnos annyira nem is hatékony, kb. 4 órát bír csak ki. Elhasználom,de kedvenc nem lett :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Laura19

2014. március 8.

Sajnálom, nekem nemigazán jött be. Az illata egész kellemes, de nem tart túl soká. Eléggé folyik, nehéz kenni, ragad, alumíniumos. És elég hatástalan is. Karácsonyra kaptam, de még mindig nem használtam el...nem lett kedvenc. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

sandra

2014. február 6.

Az illatát nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Az illatát nagyon szeretem :)

JennyFair

2014. január 3.

Ajándékba kaptam a tusfürdővel és kézkrémmel együtt. Illata átlagos, néha már zavaróan édes. Kell várni pár percet, mire megszárad. Bár nap végén is érzem, keveredik az izzadságszaggal. Nem dezodorál túl jól, és sajnos alumíniumos is. Na meg hamar elfogy. Nem tudom, mennyibe került, de biztos többe, mint amennyit ér. Legyen 2*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

szivoszal

2013. december 27.

ajándékba kaptam a társaival együtt. tegnap ki is próbáltam. lassan száradt meg,(eleve nem szeretem a golyós dezodorokat) kicsit émelyítő illata van(egy tini kori dm-es dezodoromra emlékeztet), meg én nem érzem hogy 24 órán át védene bármitől is.(max 5 órát ha kibírt pedig most nincs izzasztó meleg).
elhasználom, de csak úgy nem vennék magamnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

elhasználom, de csak úgy nem vennék magamnak!

necra

2013. november 22.

Kellemes illata van. Én mondjuk dezodor ellenes vagyok (házi szódabikarbónásat használok, ami fantasztikusan működik), de ezt muszáj használnom. Remekül kiegészíti a parfümöt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.