Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd intimlemosó bőrvédő aloe vera kivonattal, természetes tejsavval és vitaminokkal. Védi az intimterületek érzékeny bőrét és fokozza a komfortérzetét. Mindennapi használatra alkalmas. Frissít, ápol és magabiztossá tesz. Allergénekre, bőrgyógyászok és nőgyógyászok által tesztelt.

Liara0826

2020. március 3.

Mindenért oda vagyok ami aloe verás. Érzékeny bőröm van ezért fontos hogy miket választok bőr tisztításra, ápolásra főleg intim területen. Ezzel meg vagyok elégedve.

Update
Elhasználtam, de nem vettem újra, találtam jobbat olcsóbban. A Dm saját márkás, parfüm mentes változata bőr és pénztárca barátabb, de egynek elment ez is, bár lehetnének szebb összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Update

Marcika1

2019. július 11.

Na hát én ettől a lemosótól jó kis gyulladást kaptam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 11.

Na hát én ettől a lemosótól jó kis gyulladást kaptam!

IldiWolford

2018. január 15.

Kellemes érzet és nem irritáló. Jól tisztít, és kíméletes. Az illata nem a legjobb, de nem túl erős szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

HAJBAREGINA

2017. február 27.

Az illatát nem szerettem, de nem volt rossz lemosó. Nem okozott irritációt, kellemes érzetet adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

zdoreebaba

2016. december 15.

Egy időben használtuk ezt az intim lemosót és szép emlékek fűznek hozzá. Az Oriflame márkától megszokható minőség, géles állag, jó habzás jellemzi. Kellemes, friss, üde érzetet kölcsönöz az intim területnek. Nyáron vásároltunk belőle 2 tubussal és gyorsan elhasználtuk. Mostanában katalógusban nem látom, amit sajnálok. Mindenkinek ajánlani tudom, aki minőségi, irritációmentes, gyengéd termékre vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

pambeesly

2016. augusztus 1.

végre egy intimlemosó, ami megfizethető és nem okoz irritációt. egész napos frissesség, nagyon ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Norine

2016. május 31.

Nem okoz irritációt és sokkal jobb az illata,mint a Lactacydé.Friss illata van és jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

dandy

2015. november 6.

20 éve használom már a Feminelle lemosókat, 1-2 kivétellel mindegyikkel elégedett voltam, ezzel is. Kellemes, friss érzetet nyújt, nem irritál, jó illatú, jól habzik. Tudom-tudom az összetevői, mondhatni csúnya...de én már szinte az összes fellelhető márkát kipróbáltam, a Lactacyd kivételével mind a kukában végezte, mert borzasztó irritációt okozott és már nincs kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate