Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az intimlemosóban található lágy illatú, élénkítő hatású rózsaszínű hibiszkusz és a hidratáló tejsav gyengéden ápolja, és egészségesebbé teszi az intim területek bőrét. Nem allergizál az illata.

ttenasz

2015. július 24.

Minden jó: illat, állag, tartósság, kiszerelés, ár, nem irritál... egyszóval, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

fille.tressee

2014. június 4.

Tetszik az illata, nem irritál. Egész olcsó, sokszor van rá akció, és egész sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Nienor

2013. június 5.

5 csillag. Az előttem szólók elmondtak már minden jót róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

5 csillag. Az előttem szólók elmondtak már minden jót róla :)

jane79

2013. május 11.

Meg vagyok vele elégedve, sokszor akciós a katalógusban.
Több márkát (drágábbat) is kipróbáltam már, ez ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Meg vagyok vele elégedve, sokszor akciós a katalógusban.
Több márkát (drágábbat) is kipróbáltam már, ez ugyanolyan jó.

solymosi.b

2013. május 2.

Sajnálom, hogy a narancsvirágos megszűnt, helyette ezt használtam egy darabig. Most ezt is meg akarják szüntetni. Innentől nem tudom, mit használok majd, talán az újak közül valamelyiket. Ennek kellemes az illata és nem allergizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

fiorentina914

2013. április 5.

Szerintem is nagyon jó. Nagyon érzékeny bőröm van, de ez egyáltalán nem irritálja. És nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

musume

2013. március 23.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Minden nap használom vagy ezt vagy a narancssárga változatát. Nem irritál, kellemes illata van. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

musume

2012. augusztus 28.

Kellemes illata van és nem irritál. Minden nap használom és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

CocoSunrise

2012. július 19.

Remek ez is. Eddig még én sem nyúltam mellé az Oriflame intim lemosókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Remek ez is. Eddig még én sem nyúltam mellé az Oriflame intim lemosókkal.

molnar.judit5

2012. július 15.

Szeretem.Kellemes az illata,nem irritál,nem szárit,és egy piros pöttyel kevesebb van mint a régebbi kiadásban,bár meg kell emlitenem,hogy mindegyik intim mosakodót próbáltam már az oriflamenél,és egyik sem okozott problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid