Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajformázók

A hajpermet tartást ad a hajnak. Tengerialga-kivonata hidratál és erősít, UV-szűrője véd a nap káros sugaraival szemben

Blame

2012. május 9.

Gliss Kur hajpermetet használok már rég és nagyon elégedett vagyok vele. Viszont úgy éreztem, hogy lassan lehet nem ártana valami mást is kipróbálni, már csak azért is hogy ne szokja meg a hajam. A választásom erre a hajpermetre esett. Kicsit azért tartottam tőle, de nagyon kellemes csalódás ért. Az illata finom és szolid. A hajam ugyanolyan bársonyos lesz tőle mint a Gliss Kur-tól. Sőt még mintha később is zsírosodna mint ezelőtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1