Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Finoman illatosított spray, érzéki Giordani Gold illattal. Az egész testre permetezhető és dezodorként is jól funkcionál.

Kiszerelés: 75 ml

andikee007

2016. december 15.

Jó illata van,akciósan vettem 399 forintért csak úgy zsákbamacskásan pár sprayt a katalógusból... Meglepően tartósak,kellemes és egyedi illattal... Újravétel gyanús.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

kitti9797

2016. április 5.

Nagyon nagyon nagyon szeretem :) Mást nem tudok mondani :) nagyon luxus a kinézete ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Dayanara

2014. április 28.

Régebben elhasználtam belőle pár flakonnal, nem volt vele problémám, szerettem. 5 csillagot viszont mégsem tudok adni.
Az illata kellemes (bár ezt valaki vagy szereti, vagy nem, sokak szerint például öreges stb.), és nagyon hosszan tartó. Sokszor ha még a felsőmre is fújtam, nem is kellett parfümöt használnom.
Izzadásgátló hatása közepes, kevésbé izzadós egyéneknek megfelelő lehet, ha nincs kánikula.
Én néha még a hajamra is fújtam.
Ami pici negatívum, hogy gyorsan fogy és ahhoz képest nem olcsó, normál ára kb. 1200 forint. És akkor a legtöbb ember dezodorként nem is tudja használni, mert inkább test spray, nincs annyira erős izzadásgátló hatása.
Ha valamikor erősen akciós lesz lehet újraveszem, de amúgy elvagyok nélküle. Az illatával kapcsolatban vegyes érzéseim vannak, én nem tartom öregesnek, tetszik is, viszont néha kicsit furcsa volt huzamosabb ideig viselni, illetve előfordult, hogy egyesek megjegyezték, hogy nekik nem tetszik az illatom és húzták a szájukat... De a maga nemében akkor is jó kis termék, ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Én néha még a hajamra is fújtam.