Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tartós hatást nyújtó körömlakk pazar textúrával. 3 árnyalatában megtalálható a barack, a rózsaszín és a lila.

Kiszerelés: 10  ml

Aquariusgirl

2014. május 25.

Kár, hogy már nem gyártják, gyönyörű színe volt és egy hétig bírta lepattogás nélkül. Gyönyörűen terült a körmön, 2 rétegben hibátlan volt. Nem volt olcsó (de ezért nem vonok le csillagot, mert a minőséget hajlandó vagyok megfizetni), mindig akcióban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 25.

csilluu95

2014. február 3.

Gyönyörű színek, tartós körömlakk. 2 rétegben kell felkenni. Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Gyönyörű színek, tartós körömlakk. 2 rétegben kell felkenni. Egyik kedvencem.

Babooca

2014. január 12.

Nekem a rózsaszín volt meg, és nagyon szerettem, de költözéskor elveszett sajnos. :S Azóta meg már nem rendeltem újra, de szerintem már nem is gyártják. Találtam olcsóbban jobb minőségűt, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

lumiukko

2012. október 17.

Nekem is a piros van meg, és annyira gyönyörű a színe, hogy az leírhatatlan! (Mondjuk kell a 2 réteg.) Viszonylag gyorsan száradt, de a tartóssága már annyira nem győzött meg. Tegnap még büszke is voltam, hogy az 1 órás diótörés ellenére is tökéletes állapotban maradt, ma reggelre viszont itt-ott picit lepattogott, de még vállalható. Nekem kb 3, nagyon max 4 napig szokott vállalható maradni, és az, hogy meglegyek elégedve a tartóssággal, nekem ott kezdődik, hogy 5-6 napig majdnem tökéletesen megmarad. De muszáj 4-est adnom, mert olyan szép a színe! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

CocoSunrise

2012. október 10.

Egy piros árnyalat volt meg, 2 rétegben kellett felvinni. Nagyon szépen mutatott, a tartóssága átlagos. Akciósan szerintem megérte, jó sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

boxa

2012. augusztus 6.

Ez az árnyalat is megvan, de mellette a tűzpiros és egy halvány rózsaszín. Nekem egy hetet kibírt még a piros is, mosogatás..stb mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 6.

doee77

2012. június 14.

Csatlakozom - szép szín, közepes fedés, alapozó-lakkal és anélkül is gyors lepattogzás. Az árát sajnos nem érte meg, pedig egyébként nagyon szép, mutatós termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Ewyca

2012. május 21.

nagyon szép színe van 2 rétegben,de nekem a körömvégekről már másnap le van kopva:/máshol nem kopik sehonnan,de a végekről nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Melinda

2012. március 5.

Szép színe van, de két rétegben kell felkenni és hamar lekopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Szép színe van, de két rétegben kell felkenni és hamar lekopik.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).