Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsaklin09, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az alapozó modern MetaReactive Technológiájának folyékony állaga bársonyos púderré alakul a bőrön. Kézzel szedett tengerialga-kivonatatáplálja a bőrt, fokozza a feszességét és rugalmasságát. 3D-s pigmentjei egységessé teszik a bőr tónusát, Oil Control Technológiája szabályozza a bőr zsírosodását, így egész nap matt bőrödben gyönyörködhetsz. Vízmentes formula.

5 árnyalatban kapható

Oriflame Giordani Gold Metamorphosis Alapozó - Light Porcelain Cool
Ár: 4000 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: Megbeszélés kérdése
KisTigris

2020. január 8.

Nagyon tetszik. 8 óra alatt nem tocsogott a homlokom a zsírtól, éppen csak kicsit. Az állaga nagyon sűrű, gyorsan szárad, sietni kell a felkenéssel. A fedése nem erős, nekem pont jó, a szemem nem csípi.
Nem érzem, hogy rajtam van, kényelmes. Eddig szerelem!

Up date: a szemenél kiemeli a ráncokat. Ott 3x jobban hidratálok, ezután jön a korrektor, végül az alapozó és minden rendben van. 😊
Eleinte én is beletöröltem a kabátba (és mindenhova), de eszembe jutott, hogy van smink fixálóm. Probléma megoldva 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Nem érzem, hogy rajtam van, kényelmes. Eddig szerelem!

ChinchillaLover

2019. december 8.

Az állaga, illata elképesztően finom, viszont sajnos nekem nagyon beleült a pórusaimba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Sziszikee58

2019. december 4.

A leírás alapján nagyon tetszett, egyből meg is rendeltem. Az árnyalatot is sikerült katalógus alapján eltalálnom. Aztán megérkezett, kipróbáltam, és jött a csalódás... Eldolgozni ecsettel ugyan könnyű, a fedése is egész jó, de az alapból zsíros bőrömön teljesen úgy néz ki, mintha kiszáradt lenne az arcbőröm, és hámlana, ezért egy-két aknés hegemet (vagy éppen pattanásomat) nagyon kiemeli. Az állaga szerintem egyáltalán nem folyékony, hanem krémes. A “bársonyos púder” hatás teljesen elmarad, helyette olyan, mintha egy tégely kőpúdert tettem volna az arcomra.
Nem rossz alapozó lenne, de nem minden bőrtípusra jó, az biztos. Ami az árát illeti, ha nem akciós, a teljes árát egyáltalán nem éri meg, mert az olcsóbb alapozók sokkal jobbak.
Elhasználom ha már megvettem, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Elhasználom ha már megvettem, de biztosan nem veszem újra.

kjancsa67

2019. november 26.

Kellemes illat, jó fedés, könnyű vele dolgozni, már majdnem megszerettem. DE! és ez óriásit mínusz a termék esetében, erősen fog, nyomot hagy a ruhán, kézen, ha éppen az arcodhoz érsz és emiatt nem lett kedvenc. Hozzáteszem soha nem használok púdert, lehet, hogy az is így reagál az érintésre, de ettől függetlenük ez nekem komoly problémát okoz és inkább nem használom a terméket. Kár, sajnálom is kicsit, hiszen amint írtam, jó vele dolgozni és a fedőképességével sincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

Virag0820

2019. november 6.

Nagyon nagyon kíváncsi voltam erre az alapozóra, mert nagyon kecsegtető dolgokat írtak róla. Elsőre ecsettel próbáltam felvinni, de így nem sikerült szépen eloszlatni, és a ráncokba is beült idővel. Második használatra blenderrel vittem fel, és nagyon szépen el tudtam oszlatni, és így nem is ült be a ráncokba, nem kopott le sehol, pedig nem fixáltam, mivel (ahogy írják is) valóban mattra szárad. A fedését közepesnek mondanám, de építhető. Az árnyalatot ( soft vanilla beige) sikeresen be tudtam lőni a katalógusból. Összességében egy jó alapozót kaptam, amit hétköznapokra bármikor használhatok. Amit sajnálok kicsit, hogy csak 30 ml-es kiszerelésben lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.