Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ha csodálatosan hagsúlyos, márványosan füstös szemeket szeretne, mindez valóra válhat az új, intenzív árnyalatú aranylóan csillámló szemhéjárnyalóval. Selymesen sima textúrája közepesen matt fedést nyújt. Formulája tartós hatást eredményez.

Kiszerelés: 2 g

Árnyalatok: Starry Nights, Renaissance Romance

Julus92

2019. augusztus 10.

Nagyon szerettem, a barna szemeimhez nagyon jól ment a visszafogott, már-már természetes lila szín! Tényleg nem porzik, egész tartós, nekem nagyon bejött, hogy nem volt túl erős színe. A barna árnyalat már kevésbé passzolt a bőr- és szemszínemhez, de húgomnak meg az állt jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

BurningDesire

2013. július 13.

Szerintem feltéve nem igazán márványos a hatás, de ettől függetlenül szépek az árnyalatok! A 'Renaissance Romance' (arany/rezes/barnás, kb.) verzióval sokat játszottam egy időben, nemrég akciósan megvettem pluszba a 'Starry Nights'-ot is, amit azért lilásabbnak képzeltem, de ebben a mályvás/rózsaszínes kinézetében sem túl nagy csalódás. Én rendszerint használok még mellé egy-egy másfajta szemhéjpúdert, hogy ütősebb/füstösebb legyen a hatás. Tényleg nem igazán porzik, és többnyire még estére is kitart. Szuper! Csak az applikátorát lenne hova praktikusabban elrakni, mert így külön oda kell rá figyelni, hogy ne kallódjon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!