Oriflame HairX Advanced Care Ultimate Repair Regeneráló3 Tápláló Hajvégápoló Szérum

Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Gazdag, nem zsírosodó szérum. Fokozza a haj kezelhetőségét, ápolja a károsodott, igénybe vett hajat - hatására az simább és puhább tapintású lesz. Fitotápanyagokat tartalmazó Phytonutrient Komplexe belülről erősíti a hajszálak rostjait. Mindennapi használatra.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szilviams0118

2020. december 9.

sokáig az avon hajvégápolóját használtam és meg kell mondjam, ez sokkal jobb termék, elég sűrű, de nem nehezíti el a hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Bonnieoo7

2020. március 14.

2020.03.08. Az illata rettenetes, mint az autókban lógó vaníliás fenyőfa! Teljesen színtelen, egyéb tekintetben mint bármely más hajvégápoló - így külsőre. Nem túl bíztató a szagélmény miatt, de ráveszem magam pár nap múlva, hogy kipróbáljam... nem vagyok lelkes, az a szerencse, hogy féláron rendeltem, meg az is, hogy máris lefeleztem 1 üres hajszérumos tiszta üvegcsébe és megy egy családtagnak. 🙃.

Update: a hajon már vizesen is sokkal kellemesebb aromájú, szárazon meg kókuszos süti illatú, ami fincsi, de elvileg nem tartalmaz kókuszt (remélem, mert attól hullik a hajam)! Már többszöri használaton vagyok túl, szépen feltöltötte a száraz részeket, megtartom és kap még plusz 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

demeterne

2020. január 29.

Nekem ez az első hajvégápolóm, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Alapvetően vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, az első használatkor féltem is, hogy ettől csak még jobban fog zsírosodni, de nem. Szerencsére mindegy szálig beszívta szóval egyáltalán nem nehezítette el a hajam. Nagyon finom az illata sokáig érződik. A hajam állaga nagyon puha és selymes lett tőle, szóval megérdemli az 5*-ot!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Kitti986

2019. január 29.

Rendszeresen használom minden hajmosás után 6-7 pumpálásnyit teszek a még nedves hajvégekre. Várok kb. 10 percet és csak az után kezdem el szárítani. Nekem bevált, selymes, puha lesz a hajam, kevésbé töredezett és nagyon finom illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

pacsalia

2018. október 13.

Nekem bevált. Én sosem vettem volna meg, de ajándékba kaptam egyet, így elkezdtem használni.Száraz hajon és vizesen is nagyon jó, selymessé, puha tapintásúvá és illatossá varázsolja, bár a finom illatát nem sokáig érzem a hajamon... Én kipróbáltam úgy is, hogy hajmosás előtt magában vagy pakolással keverve felvittem az ajánlottnál nagyobb mennyiségben (8-10 pumpálásnyit) a nedves hajamra és hatni hagytam 20-30 percet, hogy legyen ideje tényleg puhítani a hajszálak végeit és javítani a haj szerkezetét. Szerintem így a legjobb a hatása. "Csodaszer"- nek azért nem nevezném, de katalógusos és mindenféle viszonylatban nagyon jó termék, így nem tudok neki ötösnél rosszabbat adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

biankab

2018. augusztus 12.

Nagyon kellemes illata van.A csomagolása letisztult, egyszerű, ami nekem nagyon tetszik.Használatával a hajam könnyen kifésülhető,kellemes illatú és puha lett.Én újra fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Vicus

2018. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, jól ápolja a hajvégeimet, de csodát nem csinál. Teljes áron nagyon nem éri meg, főleg, hogy csak 30 ml-s, de akciós áron érdemes kipróbálni, már csak az illata miatt. Tetszik a minőségi, pumpás kiszerelése, mondjuk utazáshoz nem a legjobb az üveg, de a pumpafejet legalább el lehet zárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.