Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolás

Az egyedülálló hajápoló permet hidratálja és simábbá teszi a hajat. Hidratáló hatású jojoba-, antioxidáns E-vitamin- és nedvességmegtartó pantenoltartalma simábbá, fényesebbé és tápláltabbá teszi az igénybe vett hajat.

Kiszerelés: 100  ml

Dorka.

2013. január 20.

Rettenetesen zsírosít, én hajmosás előtt szoktam maximum egy pár órára befújni vele a hajam végeit, annyira nincsen nagy bajom vele, mint az előttem szólóknak, de ajánlani sem tudom. Ajándékba kaptam, úgyhogy elfújom. :) Talán valamicskét segít a hajvégeken, de nem venném újra, így 3-t kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Heidi

2012. október 16.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!Anyósomtól kaptam,aki fodrász és gondolta jót tesz a hajamnak,majd ez a spray.Hát nem így lett!Iszonyatosan kiszárította a hajam,alig tudtam kifésülni és kimosni.Nem ajánlom senkinek,főleg annak nem,akinek agyon roncsolt haja van,mint az enyém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

CocoSunrise

2012. szeptember 3.

Ez az egyetlen Oriflame termék ami nemcsak hogy nem hat, de még árt is. Teljesen kiszárította a hajvégeimet, egy csomót le kellett vágni a hónap végén. És miért? Mert teljesen tele van alkohollal. Sajnálom, hogy nem volt több eszem -amikor vettem pár éve- elolvasni az összetevőket. Ráadásul rossz alkoholszaga is van. Ha kísértésbe esnétek megvenni, olvassátok el az összetevőket és gondolkozzatok el rajta hosszútávon mit fogtok elérni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

noxibaba

2012. május 11.

Hosszabb ideig használtam. A hajam javult, de sűrűn kellett hajat mosnom, mert nagyon hamar zsírosodott tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

katocalol

2012. március 12.

jól szuperál, örültem is neki, hogy végre valami ami regenerálja a hajam, de csalódtam a sok szilikon miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.