Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2021. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Kiszerelés: 30 ml

Mogyi

2015. július 12.

Kipróbáltam, de nem is tudom, úgy igazán nem tett csodát. Elhasználtam, de nagy változást nem vettem észre, hogy úgy igazán mélyre hatóan ápolná a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

umpalumpa

2015. március 16.

A húgocskáimtól csórtam el, hátha kordában tartja majd a szénás szekér fejemet. Mivel csak szilikon-félét tartalmaz, gyanítom, hogy jó lesz összetapasztani vele a sprőd végeket. Most kap egy 4-est, mert nem hiszek a töredezésgátlás-humbugban, de simítani sztem jó lesz. Jó pont még nálam, hogy a kezemet nem bántotta (ekcéma), bár mindent, még az arckrémeket is rögtön lemosom a kacsóimról, de van, h kiütik, mert valamennyi csak felszívódik az adott anyagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 16.

Jutka1989

2014. december 19.

Egyáltalán nem vált be, párszor használtam, de borzasztó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Egyáltalán nem vált be, párszor használtam, de borzasztó volt.

judit.petes

2014. május 21.

Száraz hajra használom, és eddig talán ez a legjobb hajvégápoló olaj, amivel találkoztam! Nagyon szépen lesimítja a hajvégeimet, jó az illata, és nálam egyátalán nem zsírosít, emellett elég sokáig elég: karácsonyra kaptam, heti kétszer használom, és a fele még megvan. Szerintem nagyon jó vétel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

kissnoncsa

2014. február 19.

A kezemről, sőt a hajamból is kimosni nagyon nehéz, mindig csak a végére viszek fel, nekem nincs problémám az illatával. Én kicsivel többet vártam tőle, de nem rossz, amit a hajvégek töredezettsége ellen tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Habchók

2014. január 26.

Az illata valóban érdekes és erős, a kézről lemosni meg kínlódás, igazából nem csodaszer, preventív céllal szoktam használni, de semmivel sem jobb egy balzsamnál. Ha már megvettem elhasználom, de valószínűleg nem fogom újra venni. Én még mindig abban hiszek, hogy megfelelő balzsammal és óvatos formázással ill. egészségügyi hajvágással lehet tenni a legjobbat a töredezés ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

tunde88

2013. december 10.

Nekem nagyon hatásos. Mióta használom, sokkal jobban néz ki a hajam vége. Előtte száraz, töredezett volt a hajvégem, úgy nézett ki, mint egy szélfútta szénakazal :) Mióta használom, sokkal szebben néz ki; jól kifésülhető, lágy, jó illatú lesz tőle a hajam (nagyon tetszik az illata).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Regina2000

2013. október 7.

Én nagyon-nagyon szeretem.Az illata nagyon jó,és hajon több óra után is érezni lehet,na de nem ez a lényeg hanem a hatása.Én egy időben mindennapi használatra is alkalmaztam.Nem zsírosította a hajam,most sem.Kb.fél órán belül rendbe tette a hajam!Imádom.Nagyon megéri az árát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 7.

barbesz

2013. szeptember 9.

Illata szinte nincs, a hajammal semmi jót nem tett. még mindig a polcon áll, biztos hogy nem veszem többet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

mollities

2013. augusztus 25.

Én körülbelül 1-2 havonta egyszer használom, amikor már picit töredezetté válik a hajvégem és tényleg használ, puha és fényes lesz. De! Használat után olyan ragacsos lesz a hajvégem, hogy hajmosásig emberek közé biztosan nem megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Dimethiconol