Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A haj nagyfokú védelmet igényel a nyári időszakban a nap, a tengervíz, a medencék klóros vizének és más környezeti tényezők káros hatásaival szemben. A balzsam UV Forte+-összetevőt, UV-szűrőt és antioxidánsokat tartalmaz, így védi, kondicionálja és fényesíti a hajat.

fairynorah

2013. április 30.

Hajmosás után nedves hajra téve érezhetően puhábbá tette a hajam,viszont száraz hajra fújva nekem szárazabb tapintású lett a hajam,mint egy hajlakktól....az illata finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Dorka.

2012. július 31.

Anyukámét próbáltam ki. Ő sem használja, én sem fogom. Zsírosít nagyon hamar, és elnehezítette a hajamat. Vastagszálú, zsírosodásra hajlamos hajúaknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

bandita

2012. április 3.

A fényvédelme kiváló volt!! Frissen festett hajammal hosszú nyári kirándulásokat tettünk, és három hónap múlva a fodrászom csodálkozott, hogy a vörös melír milyen szépen tartotta a színét a következő festésig. Nedves hajra hajformázás előtt fújtam, száraz hajra akkor is, amikor tartósan napfényre készültem menni. Sajnos, mivel a fejbőrömre is került belőle bőven, némi irritációt, viszketést okozott, de ez sem volt jelentős probléma. Emiatt azonban nyárra erősen keresem a kíméletesebb utódját, Ha valaki tud más alternatívát, kérem szépen segítsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

noxibaba

2011. szeptember 1.

Szeretem az illatát, könnyű használni és puha lesz tőle a hajam. De sajnos hamar zsírosít. Ha nedves hajon használom lassabban zsírosít, de ha szározanon, akkor már estére zsíros lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.