Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

csutka.n

2013. augusztus 22.

sosem bíztam igazán a sampon&balzsam nevű dolgokban, és ez most sem lett másképp. kifésülhetetlen lett utána a hajam... szerintem az a pár perc balzsamozás nem fáradság azért, hogy puha és selymes legyen a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.