Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Extra védelem NutriProteX-komplex-tartalommal a téli időszakban. Vigye fel a permetet nedves vagy száraz hajra a hajmosást követően. A hajápoló egy védőréteget képez a hajszálakon, hidratálja a hajat, csökkenti elektrosztatikus feltöltődését, és lággyá, táplálttá teszi azt.

Dorka93

2014. március 1.

Illat jó de nem egy nagy szám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Illat jó de nem egy nagy szám..

Habchók

2013. február 8.

az illatán kívül semmilyen hatást nem éreztem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

az illatán kívül semmilyen hatást nem éreztem....

karakumsivatag

2013. január 12.

Nekem sem vált be. Az első flakont elfújkáltam, a másodikat már ki kellett dobnom. Nekem is hamarabb kezdett el zsírosodni a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

latiffah

2013. január 10.

Illata jó. Egy darabig tényleg hatásos volt, nem szállt a hajam, ha felvettem egy pulcsit. Aztán ez elmúlt. A hajam is elkezdett zsírosodni tőle. Csalódás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

CocoSunrise

2012. október 10.

Kb 1 éve megvan. Eddig pont a fele fogyott el...szerintem ideje lesz kidobnom. Lehet, hogy valamennyire csökkenti a haj elektrosztatikus feltöltődését... mondjuk azért abban sem jeleskedik hú de nagyon, de egyszerűen nem jó érzés a hajamon, elnehezíti. Nem hidratál. Finom az illata, de ettől függetlenül alig használtam. Nem veszem újra a télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol