Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajformázók

A hajlakk rögzíti a frizurát, akár 12 órán keresztül

bandita

2014. március 19.

Kb egy hete használom ezt a hajlakkot és nem vagyok maradéktalanul elégedett.
Valóban stabil, rugalmas, és erős tartást nyújt, de ezzel együtt kifésülni a rövid hajamból szinte lehetetlen.
Évekkel ezelőtt ez nem lepett volna meg, pontot sem vontam volna tőle, mert akkor még azt gondoltam, hogy az 5-ös szintű tartás együtt jár ezzel a kellemetlenséggel.
Azonban az utóbbi időben egyre gyakrabban találkozom erős tartást nyújtó lakkokkal, amelyeket gyönyörűen ki tudok kefélni a hajzatomból, ezért itt most igenis csalódtam picit, és nem valószínű, hogy újra veszem.

Update:
Kettőt táraztam be belőle, a második egyharmadáig van, de kihajítom, mert elajándékozni sincs kedvem!
Ma voltam fodrásznál, és még ő is szóvá tette, hogy mit változtattam, amitől olyan lett a hajam, mint a szalma, sprőd, száraz, kezelhetetlen!
Annyira nem zuhantam meg a felismeréstől, öcsis fazont vágattam, de belegondoltam, hogy ez a hajlakk bizony annyit rontott a hajam állapotán, hogy a vágás maradt az egyetlen értelmes alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 19.

Kb egy hete használom ezt a hajlakkot és nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Update:

Monika20

2013. július 19.

meg vagyok elegedve vele ujra fogom rendelni mert jo tartast ad a hajnak es a fenyesseg se marad el ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

CosmoYuu

2013. február 9.

Bár az illata eléggé erős, már-már fojtogató, de ezt leszámítva én meg vagyok vele elégedve. Tartást ad a frizurának és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

palacka11

2013. január 25.

Nagyon jó termék, jó erős tartást ad a frizurának, nem lesz csomós tőle a haj, kifésülhető belőle. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Judiit

2013. január 6.

Annyira nem vagyok vele megelégedve. Kicsit ragad tőle a hajam bármennyire is próbálom minél messzebbről fújni. Sajna fojtogat is a permet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 6.

karakumsivatag

2012. december 24.

Tényleg nagyon jó, meg vagyok elégedve vele. Az illata lehet, hogy erős, de sztem ezzel nincs baj, mert kellemes. Brutál jó tartást ad a rövid frizurának, a lakk porlasztása is megfelelő, nem lesz csomós a hajam. Az ára is jó, mert soxor kapható akciósan.Most pl. csak 615 Ft tanácsadóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 24.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol