Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Magas víztartalommal.

Black Fairy

2014. november 5.

Nekem a caramel árnyalat van meg (ha jól emlékszem, a címke már lekopott róla, de a színéből szerintem ő volt az...nem sok nude rúzsom van)...
Elég kemény állagú, iszonyatosan nehéz termék...Engem szárított, és végig zavart, hogy rajtam van, szinte megfulladt az ajkam bőre alatta...de szerencsére pocsék a tartóssága is, szóval elég hamar eltűnt az ajkaimról...
Viszont hatalmas előnye (hogy valami jót is írjak), hogy nem mászkált el...sajnos a szín se nagyon illik hozzám, de ezért nem vonok le pontot tőle...összességében egy kettest kap, mert ajándékba kaptam, és látom, hogy valakinek csodaszer, ezért nem akarom teljesen lehúzni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

melindae

2013. október 14.

Szépen hidratál, enyhe színt ad az ajkaknak. Inkább színezett ajakápoló, mint rúzs, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

manitia

2013. június 14.

Nem szüntették meg. Most rendeltem, és remek. A copper stream árnyalat van meg. Kellemes a színe, pont passzol az ajkam természetes színéhez. Nem mű, és ez volt a cél. :))) (a pici extra katalógusban volt most)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Lola21

2013. április 12.

Imádom ezt a rúzst, már többször újra vettem, de mostanában nem látom a katalógusokban. Lehet ezt is megszüntették?!:(((
Én a Peach Tempest árnyalatot használom, állandó lakója a táskámnak. Szép a színe, természetes, nagyon tartós és kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Hidratálók: Lanolin