Oriflame

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolás

orafka

2019. augusztus 2.

A hajam egyáltalán nem selymesebb, nem segített semmit, sőt olyan allergiás tüneteim lettek, mint még soha 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

ramonanagy0669

2016. május 11.

Az elején nagyon féltem, hogy az eleve zsíros hajammal mit fog kezdeni, de gondoltam meg ér egy próbát, ha nem jött be akkor nincs semmi baj, 300 ft a kukába :D de szerencsére nem történt ilyen. Nem kenem a hajtövekre, hanem csak a hajvégekre, ami eleve törik, szóval a problémás részre használom csak. Meg nem mosom ki, hiába is irja azt, hogy ki kell mosni, szerintem felesleges, mivel így jobban ápolja a hajvégeimet. és kevésbé is törnek meg imádom hogy olyan puha, selymes és isteni az illata. Vizes hajra használom és úgy megszárítom.Amikor csak van az újságban, akkor mindig probálok kellő mennyiségűt rendelni, mert hát kitudja meddig nem szerepel egyes újságokban. Nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Dayanara

2014. december 13.

Nagymamám rendelt párszor még ezer éve, amikor néha átlapozta a katalógust. Én is gondoltam rá, de aztán végül mégsem rendeltem. Valahogy nem volt szimpatikus az olajos állag sem, illetve nem tudtam elképzelni, hogy nekem ez elég legyen a derékig érő hajamra (nem csak a vége töredezett, kb. a hajtövek kivételével fel kellett volna vinnem mindenhová)... Nagymamám viszont szerette, neki bevált. 3 csillagot adnék, mert utána ő is váltott hajpakolásra és azt jobban szerette, de amikor még csak ezt próbálta ezt is kedvelte, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Heidi

2012. november 3.

Kókusz illata nincs,a hajam nem lett selymesebb tőle.Még szerencse,hogy ajándékba kaptam,mert amúgy nem vettem volna meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

régebben több tubussal is használtam, aztán kipróbáltam az avon hajvégápolóját, és annál maradtam. ez sem rossza, de az avonos sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Ancico

2011. február 28.

Én csak 1-2 tubussal próbáltam, ezt is illetve a barna fajtát, de nem éreztem azt, hogy hű de selymes lett a hajam, ellentétben a most használt Bonacure éjjeli pakolással, ami rögtön változást ért el. Lehet többszöri használattal jobb eredményt lehet elérni, de mivel van jobban bejövős, így nincs kedvem újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 28.

noxibaba

2011. február 25.

Nem szeretem a kókusz illatát, de muszáj volt kipróbálnom. A hajvégem nagyon száraz... Az olaj használata után puha és kellemes tapintású lett. Az illata sem intenzív, így az is tetszett. Rendszeres használat után, biztos lesz eredménye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.