Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Kék színű körömlakklemosó folyadék, amely kíméletesen eltávolítja a körömlakkot.

JudithBeauty

2015. augusztus 28.

Jó régen rendeltem, de még mindig van a flakonban egy kevés. A szavi ideje szerintem már lejárt, de szépen leviszi a körömlakkot. Csak sajnos olyan erős az illata, hogy az már fullasztó. Nyitott ablaknál szoktam használni, vagy kimegyek az udvarra, nehogy átvegye a szaga a szobát. Ez furán hangzik, de nincs jobb ötletem.
Az új, The One lemosót még nem próbáltam, de elég drágának tűnik, és nem sokszor akciózzák le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

muffin93

2014. február 1.

Ennek zselésnek kéne lennie? Az enyém teljesen folyékony. Valóban nem szárítja a körömágyat, és jó illata van, de még így is szellőztetnem kell a használata után (persze ez elkerülhetetlen az aceton miatt). A körömlakkot szépen leszedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

eda

2012. december 17.

Alig vártam, hogy az ebeline acetonmentes lemosót lecseréljem valami normálisra. Jó választás volt, mert nekem bevált. Nem szárítja ki a körömágyat, minden lakkot, még a csillámosat is eltávolítja. (Igaz,erre spéci technikát alkalmazok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Marcsi0307

2012. november 9.

Szerencsére nekem bevált ez a termék. A csillámos lakkokat is szépen leszedi. Lehet hogy csak az előző lemosóm után (Cien-acetonos) tűnik ilyen jónak, de mindenesetre szupiii!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

adra

2012. október 21.

Szerintem borzalmas, alig szívja fel a vattakorong, valóban enyhén zselés az állaga. Az illata is szörnyű, még egy sima acetonos lakkot is szívesebben elviselek. Nehezen szedi le az alap, csillám-mentes lakkokat is, és szerintem egy ISANA vagy AVEO sokkal jobban megéri... Nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

szappanka

2012. február 15.

nekem bejön az illata, mert nem olyan acetonos, mint a legtöbb lemosó. a lakkot leszedi szépen, persze nem egy áttörlés után. nagy különbség sok más lemosóval szemben, hogy nem szárítja ki a körmöm körül a bőrt. nekem bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

vavyana

2012. február 1.

Sajnos nekem se vált be a zselés állaga, és a lakkot sem távolítja el rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Sajnos nekem se vált be a zselés állaga, és a lakkot sem távolítja el rendesen.

Judiit

2011. augusztus 16.

Talán ez van még itthon, de nem biztos. Zselés, büdös, a lakkot sem hozza le tökéletesen. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol