Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű textúrájú arcápoló zselé természetes uborkakivonattal. Hidratálja, puhává teszi, hűsíti és nyugtatja a bőrt. Fokozza a bőr hidratáltságát és frissességét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

oliviae

2019. március 27.

Kis mennyiség elég belőle a teljes arcra. Kellemes, frissítő hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Kis mennyiség elég belőle a teljes arcra. Kellemes, frissítő hatása van.

vavyana

2019. január 13.

Kifejezetten a nyári időszakra vettem, mert olyankor nem tudom elviselni a bőrömön a kicsit is nehezebb krémeket. Nekem tökéletesen bevált erre a célra. Könnyű, zselés állagú, gyorsan beszívódik, a melegben egyáltalán nem volt zavaró, és kicsit hidratált is. Számomra hozta, amit vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

danyadi77

2018. július 3.

Én maszkként használom vastagabb rétegben, az én koromban másként már nem is működne. Egy kis nedvességgel tölti fel a bőröm, felfrissíti. Utàna még másik típusú maszkot is teszek fel. Az a tipikus régi Oriflames uborkás illata van....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 9.

Ilyen meleg időben nagyon jól jön egy ilyen könnyed állagú, nem zsíros arcápoló. Szerintem akciósan 500 Ft-ért egészen korrekt. Persze teljes árát nem éri meg. Az állaga tényleg olyan mint egy zselé. Egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Zöld)