Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, habzó arctisztító frissítő aloe vera kivonattal. Eltávolítja a smink maradékát, és üdévé varázsolja a megjelenését.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bakocsenge

2018. január 20.

Ugyanaz a gondom, mint a tonik párjával: nem a legjobb az INCI-je. Ennek ellenére, vagy hát emellett én használom, szeretem. Tisztítja a bőrömet, az illata kellemes. Eddig még toleráljuk egymást, meglátjuk mi lesz később. Egy ideig állt a polcon, most vettem újra elő, mert csak ez volt itthon, de amint elhasználom, vagy amint lesz vele gond, újat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kbarottya

2017. szeptember 27.

Évek óta használom, mert nagyon bevált: nem csípi a szememet és jól leszedi a sminket/szennyeződéseket, amikor zuhany alatt lemosom az arcomról; kényelmes a használata és úgy 9-10 hónapig ki is tart napi használat mellett, hiszen kevés is elég belőle. Az illata is nagyon finom, friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Doxorubicin

2017. április 19.

Szeretem ezt a sminklemosót, viszont szembe kerülve csíp sajnos, azonban nem szárítja a bőröm, ami nálam fő szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Tincs12

2017. március 25.

Egy garnier sminklemosónál szerintem sokkal hatásosabb, viszont sajnos szemkörnyékre nem ajánlom, mert szembe kerülve csíp. Nagyon jól habzik, szóval figyelni kell a mennyiségre, mert aztán percekig csak a habot mosod az arcodról. Ezt a hibát rendre elkövetem, aztán pedig többszöri mosás után is bosszankodom, hogy miért nem múlik már el az a fura tapadós érzés az arcomról. Ennélfogva általában nem is használom, csak ha sok időm van levakarni magamról. Összességében azt tudom mondani, hogy jól tisztít, kicsit pattog is a bőrömön, viszont ragacsos érzetet hagy maga után, amit nem szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Denny

2017. március 18.

Kellemes kis arclemosó, nem irritál, és kevés is elég belőle. Mivel nagyon jól habzik, nem kell belőle sok, így nagyon gazdaságos, és sokáig elég. Különösen nyáron szeretem vele az arcomat lemosni, mert szépen mattítja a bőrömet, és estig nem is zsírosodik még a T-zóna sem. Az illata pedig nagyon jó, frissítő. Viszont pattanásokra semmilyen hatással nincs, még több használat sem. Így pattanásos bőrre nem túl jó választás. Most télen viszont enyhén kiszárította a bőrömet, ami főleg a homlokomon volt észrevehető, így inkább csak nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

peto.kittus

2017. február 1.

Kellemes arclemosó, géles. Kevés elég belőle, jól habzik és nagyon jól tisztít.
Nekem az tetszik benne a legjobban, hogy nem szárítja ki a bőröm, nem érzek húzódást azután, hogy használtam.
mivel kevés kell belőle sokáig elég. Egyetlen dolog amire oda kell figyelni, hogy nagyon folyik, s tényleg nem kell belőle sok, mert különben sosem múlik el a habzás az arcodról... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Kellemes arclemosó, géles. Kevés elég belőle, jól habzik és nagyon jól tisztít.

kissproof

2017. január 9.

Már jó sok ideje használom. Nem irritál, nekem nem szárit. A sminkem is vele szedem le nem csip... illata nagyon jó. Gazdaságos. Sőt mikor kiszedem a szemöldököm meg a bajuszom ezzel mosom meg és nem szokott úgy kipirosodni mint előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Enne

2017. január 5.

2015. 01. 05. Update: Boldog új évet! :) Használgattam azóta a sós arclemosót és lehámlott tőle az orrom, többször is. Télre nem ajánlom! Nyárra viszont jó választás lehet, de most félreraktam. Micellás vízzel tudtam rendbe hozni az arcom.

Sós. Határozottan sós íze van, nem mintha innám az arclemosókat (bár lehet, azért fogynak olyan gyorsan???). Úgyhogy többet nem kóstolgatom. :) Jól tisztít, kellemes az illata, a sminket is eltávolítja. 3-szor használtam, még nem szárított. 4 pont, de csak azért, mert soha semmi nem fog a kedvenc lemosóm nyomába érni (Garnier Pure 2in1).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

danna113

2016. december 21.

Nem vagyok nagy rajongója az oriflame lemosóinak, ennek sem. Kíméletes, nem szárít, aránylag jól is tisztít, de nekem valahogy több kell belőle (vagy lehet ez a csomagolás hibája) és emiatt gyorsan fogy. Hiába kíméletes viszont nekem egyszerűen nem elég amit csinál. A bőröm most épp rettenetes állapotban van és jelenleg ezt használom egy mélytisztító radírral, de egyszerűen nem csinál semmit vele. Csak annak ajánlanám, akinek tökéletes és pattanásoktól mentes bőre van, esetleg szárazabb bőrtípusra. Mivel rám ezek nem igazak, így nem is lettünk nagy barátok. Elhasználom, de biztos nem veszem újra. Olcsó, de akkor inkább veszek olyat, ami drágább, viszont szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

kalavirag

2016. november 4.

Kevés is elég belőle, kellemes a használata, selymes lesz utána a bőröm és nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.