Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Aloe Vera tartalmával megújítja, kiegyensúlyozza és hidratálja a bőrt, csökkenti a fáradtság jeleinek megjelenését. Minden korosztály számára ideális.

Kiszerelés: 15 ml

wildrose

2020. augusztus 18.

Illatmentes gél, kicsit lassan szívódik fel, és csak minimálisan hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Illatmentes gél, kicsit lassan szívódik fel, és csak minimálisan hidratál.

nita99kasler

2018. március 16.

Szettben vásároltam, potom pénzért. Én hűtőben tartom, így mégjobb a hatása, de hűtés nélkül is van egy kis hűsítő érzés. Egy egészen leheletnyi irritációt szoktam érezni miközben beszívódik, de ez szinte említésre sem méltó. Ahogy a többi aloés termék, ez is hagy egy picike ragacsos érzetet maga után. Egyébként gyorsan beszívódik és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Lilla08

2018. január 24.

Nagyon megszerettem, mert hűsítő érzést kölcsönöz és nyugtatja a bőröm, ha duzzadt a szemkörnyékem gyorsan leviszi a duzzanatot. Könnyen, gyorsan szárad, nem hagy ragadós érzést.

Update: kb. 2 hónapja használtam hetente 3-4 alkalommal. Néha éreztem, hogy csíp kicsit, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, csak pár percre volt fura. Amikor legutóbb felkentem már nagyon csípett, mire lemostam piros volt a szemem alatt és másnapra sem múlt el teljesen, plusz picit olyan tapintású lett a bőröm ott, ahová felkentem, mintha ekcémás lenne. Azóta nem merem újra használni. Úgy láttam eddig senki nem találkozott ilyennel, de gondoltam leírom ezt a tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Vikcsu98

2017. november 26.

Éppen akciós volt így gyorsan lecsaptam rá. Kellemesen hűsít, és hidratál. Este nem is szoktam mást használni a szememre csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Enne

2017. augusztus 7.

Kellemes használni így nyáron. Direkt erre az időszakra rendeltem. Hűsít és nincs kifejezett illata. Utána viszont kissé ragad. Lefekvés előtt használtam párszor. A szemem alatt örökletesen duzzanatos, ami kialvatlan hatást kelt sajnos, akármit csinálok vele. Remélem, ez segít majd egy kicsit ezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

shining

2017. április 3.

Csak kivancsisagbol rendeltem meg de elegedett vagyok vele. Nem hasznalom napi szinzen de pl siras utan szepen leviszi a felduzzadt szemem alatti bort:)) vagy ha kevesebbet aludnek a kellettenel is kellemesen husit. Egesz jo bar nekem nem nelkulozhetetlen aztan ha majd kiprobalok tobb szemkornyekapolot tudok mihez viszonyitani. De egyenlore ez is eleg. Osszessegeben egesz szeretem es jo

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

dorye

2017. február 27.

Szeretem én is, valóban hűsít, frissít, nincs illata! Nekem nem karikás a szemem így erről nem tudok véleményezni, de jó érzés vele bekenni a bőrt. Ára kedvező, kevés kell belőle, sokáig elég. Jár az ötös neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

sdiablo

2016. november 24.

Végre egy jó Oriflame termék. 16 éves korom óta használok ilyesmit a szememre, így nincs sok dolga, teszi a dolgát, kellemesen hűsít. Valószínűleg ezt fogom használni, amíg nem kezd el ráncosodni a szemem környéke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

kalavirag

2016. november 8.

Nálam nem hozta meg a várva várt csodát, talán egy minimálisan frissíti a szemkörnyéket.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

bettina092

2016. április 25.

Semmi hatást nem vettem észre, biztos hogy nem veszem újra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Semmi hatást nem vettem észre, biztos hogy nem veszem újra.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak