Oriflame

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Love Potion, azaz szerelmi bájital a fűszeres gyömbér, a kakaóvirág és a csábító csokoládé aromájával. Egy szenvedélyes, keleties aroma, ami a csábításhoz nélkülözhetetlen.

Ár: 2500Ft+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Hasznàlt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
Saranhuone

2019. november 6.

Korábban volt egy mintám belőle, de teljes áron nem akaródzott megvenni. Most viszont egy kedves krémmániástól sikerült beszerezni a katalógus ár alatt. Eddig jó döntésnek bizonyult. A mintában nem éreztem kifejezetten a csokit, míg az üvegesben igen de nem az a mű gejl csokiillat mint pl. a star nature cuccok, hanem finom, kesernyés, inkább kakaós. Rajtam mintha rumos-cseresznyés dolog is érződne benne. Összességében tetszik, kellemes őszi illat, ebben a szürke időben nekem kifejezetten jólesik. Hogy lávpósön vagy nem lávpósön, hát tudja a fene, nem szoktam a parfümök neveit figyelembe venni, de ma eszméltem rá, hogy több olyan parfümöm is van/volt, amely valamilyen módon méreg vagy bájital névre hallgatott :D Az üvege nekem kifejezetten bejön amúgy, utaztatni biztos rossz lehet de én nem szoktam. Katalógus illathoz képest viszonylag tartós is, ruhán főleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Adrienn1024

2019. október 25.

Kicsit Good Girl,Black Opium és egy csipet Poison Girl keverék.Tartós is, télre jó alternatíva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

fokyandi

2019. október 17.

Ritkán használom, mert nagyon hasonlít az Avonos FarAway-re, amit sokan locsolnak magukra. Pedig szeretem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

micujs66

2019. október 2.

Kellemes illat és tartós, szeretem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Kellemes illat és tartós, szeretem használni.

Ezra

2019. augusztus 6.

Imádom az illatát, egyszerűen felülmúlhatatlan, egy örök kedvenc számomra. Egyik része se nyomja el a másikat, hanem kiegészítve egy teljesen új varázslatot hoznak létre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

biborkel

2019. július 2.

Az egyik kedvenc illatom. Nagyon kellemes, nőiesen fűszeres, és mindemellett tartós, sokáig magamon érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

kunikida

2019. július 1.

Nagyon finom illata van! Vetekszik egy vilàgmàrkàs parfümmel.
Tartós az illata! Csak ajànlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Nagyon finom illata van! Vetekszik egy vilàgmàrkàs parfümmel.
Tartós az illata! Csak ajànlani tudom!

ercsa

2019. május 20.

Jelenleg ezt a parfümöt használom ,és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Kellemes az illata és tartós , valamint az üvege is nagyon tetszetős.S nem 'tucatillat'.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

2019. május 1.

Ez a kedvenc illatom az Oriflame-től :) Rajtam tartós, nem kell fél óránként újra fújkálnom magam.
Szeretem az ilyen fűszeres, erősebb illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Szeretem az ilyen fűszeres, erősebb illatokat.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

A lányomtól kaptam ajándékba, finom az illata, szinte egész nap körül leng, hosszan tart. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Sorbitol h 1 1