Oriflame

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Love Potion, azaz szerelmi bájital a fűszeres gyömbér, a kakaóvirág és a csábító csokoládé aromájával. Egy szenvedélyes, keleties aroma, ami a csábításhoz nélkülözhetetlen.

Ár: 5000ft/db , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen,Postán maradóra tudom küldeni előre utalás esetén
Ár: 3300 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó, Foxpost vagy MPL automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Deeinna

2022. január 6.

Az én bőrömön ez a parfüm egy édeskés, fűszeres púderes mély illatot ad vissza. Tömény ugyan, de nem kivehető számomra önmagában egyetlen illatjegye sem, szépen egybeolvad minden.Tartós, bőrön 5-6 óra, ruhán még másnap is halványan kivehető.Az illat a felfújás után alig változik, egy kicsit emiatt hamar félretettem, de visszatértem hozzá, el is fogyott.Nyárra, melegebb időben nem tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 6.

kolozsve

2021. szeptember 30.

Én nagyon szeretem. Rajtam igen intenzív, mély és fűszeres illat. Nem érzek benne egy összetevőt sem dominánsnak, nagyon jó kompozíciót alkotnak. Valóban nem gimis illat és nem is az a könnyed rohangálós, az tényleg a Secret nevű, rózsaszín változata, ami cukrosabban édesebb, mint az anyaillat. Hozzá inkább a Midnight Wish verzió hasonlít. Ha a rózsaszín a nyári tejcsoki akkor ez a téli étcsoki (inkább hidegben mutatja meg magát igazán). Az üveg gyönyörű és találó, egy piros ruhával dögös páros! Nagy márkák között is megállja helyét, évek óta előszeretettel használom randikra 😉.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Eni27

2021. szeptember 22.

Fantasztikus illat, édes, kellemes, magával ragadó. Luxus márkák közt is megállná a helyét.
Tartossagrol nem tudok még nyilatkozni, remélem nem fog csalódást okozni ezen a téren.
Maga az illat csillagos 10es :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Maga az illat csillagos 10es :)))

kittir

2021. szeptember 8.

Az egyik kedvenc parfümöm illatra, de sajnos van vele gond. Nem túl tartós és a fújó gomb gyakran beragad. Teljes áron sosem veszem meg, max akciósan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

PETRA820718

2021. május 18.

Nem rossz, nem rossz, de teljes árat biztosan nem adnék érte.
Fél üveggel ,örököltem , először nagyon tetszett, tulajdonképpen egyetlen probléma vele a tartóssága.
Kifejezetten érezni benne a kakòvirág, és a csoki illatát, ez nem mindennapivá teszi.
Vitathatatlan, hogy nőies, csábító, szerencsére nem a tini lányos stílusban.
Mondhatni meg kell rá érni, szép, szép, csak tarthatnak tovább. Idővel ahogy ,,csendesedik", kicsit hajaz az Avon illatokra, stílusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Nem rossz, nem rossz, de teljes árat biztosan nem adnék érte.
Vitathatatlan, hogy nőies, csábító, szerencsére nem a tini lányos stílusban.

noricza

2021. május 7.

Barátnőm használta , rajta szerettem de én nem tudnám magamon elviselni. Egy kellemes határozott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

bleauwsy

2020. október 19.

Sokáig signature illatom volt, kb megunhatatlan. Nagyon csábítónak, határozott női illatnak tartom, nekem mindig magabiztosságot adott ha használtam. Tartósságban is jól teljesít. Tervezem, hogy újra beszerezzem. Egy érett nőnek szerintem nem lehet mellényúlás. Évszaktól függetlenül használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 19.

alekszandra00

2020. október 14.

Nem vagyok a fűszeres illatok híve, de ez nálam már évek óta a kötelező kedvencek közé tartozik. Vannak amolyan komolyabb napjaim, amikor már rögtön tudom, hogy ezt fogom magamra fújni. A kakaó érezhető rajta, nekem nagyon tartósnak bizonyult, szerintem nem romlott az évek folyamán a minősége.
Komoly illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Komoly illat

anreni9

2020. október 2.

Első blikkre nagyon tetszett az illata, de áldom az eszem, hogy csak egy mintát vettem kipróbálás gyanánt. A minta végére már nem is tetszett annyira ez az illat, így végül úgy döntettem, nem vásárolom meg az eredeti kiszerelést, nekem ennyi bőven elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

KisTigris

2020. július 17.

Magamra kentem egy kicsit a mintából és valami fúúúj!!! Mesterséges borzalom. Bejött a párom, ő is egyből grimaszolt. Még jó hogy csak minta.
A keleties illattól fényévekre van, a gyömbértől is. Annyi köze van a kakaóhoz, mint a dinnyés rágónak a dinnyéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Sorbitol h 1 1