Oriflame

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Love Potion, azaz szerelmi bájital a fűszeres gyömbér, a kakaóvirág és a csábító csokoládé aromájával. Egy szenvedélyes, keleties aroma, ami a csábításhoz nélkülözhetetlen.

Ár: 5000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Oriflame Love Potion EDP eladó
Ár: 3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

bleauwsy

2020. október 19.

Sokáig signature illatom volt, kb megunhatatlan. Nagyon csábítónak, határozott női illatnak tartom, nekem mindig magabiztosságot adott ha használtam. Tartósságban is jól teljesít. Tervezem, hogy újra beszerezzem. Egy érett nőnek szerintem nem lehet mellényúlás. Évszaktól függetlenül használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 19.

alekszandra00

2020. október 14.

Nem vagyok a fűszeres illatok híve, de ez nálam már évek óta a kötelező kedvencek közé tartozik. Vannak amolyan komolyabb napjaim, amikor már rögtön tudom, hogy ezt fogom magamra fújni. A kakaó érezhető rajta, nekem nagyon tartósnak bizonyult, szerintem nem romlott az évek folyamán a minősége.
Komoly illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Komoly illat

anreni9

2020. október 2.

Első blikkre nagyon tetszett az illata, de áldom az eszem, hogy csak egy mintát vettem kipróbálás gyanánt. A minta végére már nem is tetszett annyira ez az illat, így végül úgy döntettem, nem vásárolom meg az eredeti kiszerelést, nekem ennyi bőven elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

KisTigris

2020. július 17.

Magamra kentem egy kicsit a mintából és valami fúúúj!!! Mesterséges borzalom. Bejött a párom, ő is egyből grimaszolt. Még jó hogy csak minta.
A keleties illattól fényévekre van, a gyömbértől is. Annyi köze van a kakaóhoz, mint a dinnyés rágónak a dinnyéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Elphlane

2020. június 15.

Változott az illata, évek óta mindig újra vásárolom, de már nem az igazi.
Régen egy nőies, határozott illat volt. Most tul édes és nem is olyan tartós, mint régen.
Utoljára vásároltam újra, sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Változott az illata, évek óta mindig újra vásárolom, de már nem az igazi.
Utoljára vásároltam újra, sajnos.

butterfly99

2020. január 29.

Páromnak kevés parfüm tetszik, de ez közte van és az első helyen. Nekem nagy szerelemnek indult(lehet nem kellett volna egy hét alatt a negyedét elfujkálnom) de most már túlzásnak tartom. Egyszerűen sok és annyira gej. Hűvös időben még tűrhető,de nyáron nem tudnám hordani. Amúgy az illatát én a zselés szaloncukorhoz hasonlítanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Yubiri

2020. január 16.

Az Oriflame keleties, vaníliás, gyümölcsös illatnak kategórizálja. Nekem ez nem vaníliás illat, (se nem csábító, se nem csokoládé), nem kedvelem ezt a fajta illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Gigike

2020. január 14.

Sajnos nekem sem volt tartós, sőt felfújtam és el is illant azzal a mozdulattal.. :[
Ha legalább a kupaknak a csúcsa nem lett volna olyan gagyin lecsapva, megtartottam volna az üvegét, de így... Eladtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Zsann

2019. december 29.

Kellemes csokis, fűszeres illat. Sajnos nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Kellemes csokis, fűszeres illat. Sajnos nem tartós

Lepke28

2019. december 18.

Nagyon kellemes,fűszeres illata van,ráadásul nagyon tartós is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Nagyon kellemes,fűszeres illata van,ráadásul nagyon tartós is. Imádom!

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Sorbitol h 1 1