Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tdalmi87, az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. május 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

A gyengéd, hidratáló hatású intimzselé kiegyensúlyozza az intim terület bőrét és fokozza komfortérzetét.

Kiszerelés: 75  ml

ryaaaa

2012. november 21.

nem szeretem,ez legfeljebb sikositonak felel meg,nem intimgelnek. az illata pedig kozel sincs a parfumhoz es masszazsolajhoz, illetve illata sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

selaginella_helvetica

2012. július 17.

én is azt hittem, hogy síkosító, de totál égett tőle mindenünk.. remélem tényleg nem annak szánta az oriflame, mert akkor eléggé mellényúlt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

merkuria

2012. július 13.

Én is azt hittem, hogy síkosító! Vettem is, de hogy már nem fogom kipróbálni az tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Milli006

2012. május 8.

Szerintem egyedül síkosítónak használható. Eléggé csúszós. De tényleg semmi illata vagy hidratáló hatása sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 8.

jns.melinda

Viszketést okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Viszketést okozott.

Milli006